Son Dakika Haberleri: Para karşılığı cinsel ilişki itirafıyla olay olan yıldız, eğlenceye doyamadı!

Para karşılığı cinsel ilişki itirafıyla olay olan yıldız, eğlenceye doyamadı!

2 ay önce

Geçtiğimiz günlerde, zengin iş adamlarının, kendisine para karşılığı cinsel ilişki teklifinde bulunduğunu açıklayan Aşk Adası yıldızı Lauren Goodger, Londra gecelerinde görüntülendi.

1
Aşk Adası yarışmasıyla ünlenen televizyon yıldızı Lauren Goodger, Londra'da bir eğlence mekanından çıkarken görüntülendi.
2
Kahverengi ekose detaylı takımıyla oldukça iddialı görünen yıldız, kıvrımlı fiziğini sergilemekten geri durmamıştı.
3
Alkolün etkisiyle sersemleştiği gözlenen Goodger, kahverengi takımını, Chanel marka siyah bir çantayla tamamladı.
4
Paparazzilere uzun uzun poz veren Goodger, geçtiğimiz günlerde bulunduğu para karşılığı cinsel ilişki itirafıyla çok konuşulmuştu.
5
Goodger, bazı iş adamlarının kendisine yarışma bittikten sonra para karşılığı cinsel ilişkiye girmeyi teklif ettiğini iddia ederek, 40 bin pound ( yaklaşık 300 bin TL) bir teklifte bulunulduğunu bile anlattı.
6
Bu teklifi geri çevirdiğini söyleyen yıldız, Aşk Adası ve Towie gibi televizyon programlarından sonra işsiz kalan kadın yarışmacıların, hayatını bu şekilde sürdürdüğünü söyledi.
7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 07.09.2019 10:30 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Trump'ın güzeller güzeli kızı Ivanka Trump'ın estetiksiz hali görenleri şoke etti! Yürek burkan tablo! Kanserden kaybettiği nişanlısının cenazesiyle evlendi! Oryantal Asena yeni stiliyle şoke etti! Bambaşka biri oldu Sadece 26 bin lirayla iş hayatına atıldı, şimdi altın kaplama yatı var! Arka Sokaklar'ın Komiser Murat'ıydı! Şimdi bambaşka bir hayatı var