Para karşılığı cinsel ilişki itirafıyla olay olan yıldız, eğlenceye doyamadı! - Son Dakika

Para karşılığı cinsel ilişki itirafıyla olay olan yıldız, eğlenceye doyamadı!

07.09.2019 10:30

Geçtiğimiz günlerde, zengin iş adamlarının, kendisine para karşılığı cinsel ilişki teklifinde bulunduğunu açıklayan Aşk Adası yıldızı Lauren Goodger, Londra gecelerinde görüntülendi.

1
Aşk Adası yarışmasıyla ünlenen televizyon yıldızı Lauren Goodger, Londra'da bir eğlence mekanından çıkarken görüntülendi.
2
Kahverengi ekose detaylı takımıyla oldukça iddialı görünen yıldız, kıvrımlı fiziğini sergilemekten geri durmamıştı.
3
Alkolün etkisiyle sersemleştiği gözlenen Goodger, kahverengi takımını, Chanel marka siyah bir çantayla tamamladı.
4
Paparazzilere uzun uzun poz veren Goodger, geçtiğimiz günlerde bulunduğu para karşılığı cinsel ilişki itirafıyla çok konuşulmuştu.
5
Goodger, bazı iş adamlarının kendisine yarışma bittikten sonra para karşılığı cinsel ilişkiye girmeyi teklif ettiğini iddia ederek, 40 bin pound ( yaklaşık 300 bin TL) bir teklifte bulunulduğunu bile anlattı.
6
Bu teklifi geri çevirdiğini söyleyen yıldız, Aşk Adası ve Towie gibi televizyon programlarından sonra işsiz kalan kadın yarışmacıların, hayatını bu şekilde sürdürdüğünü söyledi.
7
8
9
10
11

Son Dakika Para karşılığı cinsel ilişki itirafıyla olay olan yıldız, eğlenceye doyamadı! - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek