İnsanlıktan utandıran olay! Yatağa bağladıkları orangutanı 6 yıl boyunca cinsel ilişki kölesi yaptılar - Son Dakika

İnsanlıktan utandıran olay! Yatağa bağladıkları orangutanı 6 yıl boyunca cinsel ilişki kölesi yaptılar

25.11.2019 12:40

Endonezya'da henüz yavruyken kaçırılan Pony isimli orangutanı, tam 6 yıl boyunca genelevde çalıştırdılar.

1
Hayvan ticaretiyle bilinen Endonezya'da, insanlıktan utandıran bir olay yaşandı. Henüz yavruyken kaçırılan ve bir geneleve satılan Pony isimli orangutan, tam 6 boyunca fuhşa zorlandı.

2
Gelenev sahipleri, özellikle bölgedeki çiftçiler tarafından istismar edilen Pony'yi, müşterilere 3 dolar karşılığında satıyor, zorla alıkoydukları orangutanı tıpkı bir insan gibi tıraş edip makyaj yapıyorlardı.
3
Zaman zaman parfüm dahi sıktıkları Pony'ye, müşterilerin isteklerini yerine getirebilmesi için cinsel ilişki eğitimi dahi veriliyordu.

4
Korkunç olayın 2003 yılında ortaya çıkmasıyla Pony, polisler ve Borneo Orangutan Yaşatma Vakfı yetkilileri tarafından düzenlenen bir operasyonla kurtarıldı.
5
Borneo Orangutan Yaşatma Vakfı müdürü Michelle Desilets 2007 yılında verdiği bir röportajda, ''Pony'nin bulunduğu genelevde tercih etmeniz durumunda bir insanla da beraber olabilmek mümkündü ancak, bir orangutanla beraber olmak o bölgedeki birçok erkek için yenilikti" ifadelerini kullanmıştı.

6
Kurtarıldıktan sonraki yaşamında çok uzun bir süre insanlardan korkan Pony, şu an Nyaru Menteng isimli bir rehabilitasyon merkezinde bulunan diğer 7 orangutan ile birlikte mutlu bir yaşam sürüyor.

Son Dakika İnsanlıktan utandıran olay! Yatağa bağladıkları orangutanı 6 yıl boyunca cinsel ilişki kölesi yaptılar - Son Dakika


YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ünlü model, eve başka bir kadınla gelen kocasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü 50 lira için canlarından oluyorlar! Onları bu hale getiren işleri Mavi dünyanın yamyamı, rakibini yutmaya çalıştı! Gerçek çok başka çıktı Yeşilçam'ın ok kirpikli güzelinden balkonda güneşlenme pozu Bu fotoğraf ülkeyi karıştırdı! Gözaltına alındı, gerekçe ise şaşırttı