Son Dakika Haberleri: İnsanlıktan utandıran olay! Yatağa bağladıkları orangutanı 6 yıl boyunca cinsel ilişki kölesi yaptılar

İnsanlıktan utandıran olay! Yatağa bağladıkları orangutanı 6 yıl boyunca cinsel ilişki kölesi yaptılar

12 gün önce

Endonezya'da henüz yavruyken kaçırılan Pony isimli orangutanı, tam 6 yıl boyunca genelevde çalıştırdılar.

1
Hayvan ticaretiyle bilinen Endonezya'da, insanlıktan utandıran bir olay yaşandı. Henüz yavruyken kaçırılan ve bir geneleve satılan Pony isimli orangutan, tam 6 boyunca fuhşa zorlandı.

2
Gelenev sahipleri, özellikle bölgedeki çiftçiler tarafından istismar edilen Pony'yi, müşterilere 3 dolar karşılığında satıyor, zorla alıkoydukları orangutanı tıpkı bir insan gibi tıraş edip makyaj yapıyorlardı.
3
Zaman zaman parfüm dahi sıktıkları Pony'ye, müşterilerin isteklerini yerine getirebilmesi için cinsel ilişki eğitimi dahi veriliyordu.

4
Korkunç olayın 2003 yılında ortaya çıkmasıyla Pony, polisler ve Borneo Orangutan Yaşatma Vakfı yetkilileri tarafından düzenlenen bir operasyonla kurtarıldı.
5
Borneo Orangutan Yaşatma Vakfı müdürü Michelle Desilets 2007 yılında verdiği bir röportajda, ''Pony'nin bulunduğu genelevde tercih etmeniz durumunda bir insanla da beraber olabilmek mümkündü ancak, bir orangutanla beraber olmak o bölgedeki birçok erkek için yenilikti" ifadelerini kullanmıştı.

6
Kurtarıldıktan sonraki yaşamında çok uzun bir süre insanlardan korkan Pony, şu an Nyaru Menteng isimli bir rehabilitasyon merkezinde bulunan diğer 7 orangutan ile birlikte mutlu bir yaşam sürüyor.Haber Yayın Tarihi: 25.11.2019 12:40 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!