Paraşüt Açılmayınca Uçurumdan Yuvarlandı - Son Dakika

Paraşüt Açılmayınca Uçurumdan Yuvarlandı

20.05.2013 22:08

Yaşadığı dehşet anları saniye saniye kaydedildi...

1
İtalya'nın Garda gölü kıyısında, Matthew Gough isimli 25 yaşındaki İngiliz maceraperest 1000 ft'lik kayalıklardan paraşütüyle atladı.
2
Kaskına monte ettiği kamera ile o anları kaydeden gencin kayalıklara takılması ve yarım açılan paraşütüyle yere çakılması, yaşadığı dehşet anları saniye saniye kaydedildi...
3
Kayalıklardan bu şekilde düşen genç bu anları kask kamerası ile böyle görüntüledi. Bu zamana kadar 180 kez yamaç paraşütü ile atlayan genç bu kez dehşeti yaşadı.

4
Sarp kayalıklardan yuvarlanarak aşağı indi... Kamera görüntülerinde yaşadığı dehşet an be an kaydedilen gencin düştükten sonra yardımına çevrede bulunanlar yetişiyor.
5
Yerde hareketsiz yatan genç daha sonra hastaneye kaldırılırken yaşadığı dehşet anlarını şöyle anlattı:

6
''Düşerken az sonra öleceğimi düşündüm. yere çarptığımda büyük şok yaşadım. Kendime geldiğimde sağ olduğumu fark ettim.'' dedi.

7

Son Dakika Paraşüt Açılmayınca Uçurumdan Yuvarlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kız arkadaşıyla birlikte, başkalarıyla cinsel ilişkiye giren polis memuru görevden atıldı Bilerek yapmış! Kamera karşısında giyinen büyük beden model pantolonun fermuarını kapatamadı 16 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulunup canlı canlı gömen adamın sonu idam sandalyesi oldu Koronayı nasıl atlattığını bir de ona sorun! Güzel modelin 1 haftası kabus gibi geçti Yasak aşk yaşadığını itiraf eden Öykü Serter'in eski sevgilisinin Levent Altınay olduğu iddia edildi