Son Dakika Haberleri: Paraşüt Açılmayınca Uçurumdan Yuvarlandı

Paraşüt Açılmayınca Uçurumdan Yuvarlandı

7 yıl önce

Yaşadığı dehşet anları saniye saniye kaydedildi...

1
İtalya'nın Garda gölü kıyısında, Matthew Gough isimli 25 yaşındaki İngiliz maceraperest 1000 ft'lik kayalıklardan paraşütüyle atladı.
2
Kaskına monte ettiği kamera ile o anları kaydeden gencin kayalıklara takılması ve yarım açılan paraşütüyle yere çakılması, yaşadığı dehşet anları saniye saniye kaydedildi...
3
Kayalıklardan bu şekilde düşen genç bu anları kask kamerası ile böyle görüntüledi. Bu zamana kadar 180 kez yamaç paraşütü ile atlayan genç bu kez dehşeti yaşadı.

4
Sarp kayalıklardan yuvarlanarak aşağı indi... Kamera görüntülerinde yaşadığı dehşet an be an kaydedilen gencin düştükten sonra yardımına çevrede bulunanlar yetişiyor.
5
Yerde hareketsiz yatan genç daha sonra hastaneye kaldırılırken yaşadığı dehşet anlarını şöyle anlattı:

6
''Düşerken az sonra öleceğimi düşündüm. yere çarptığımda büyük şok yaşadım. Kendime geldiğimde sağ olduğumu fark ettim.'' dedi.

7
Haber Yayın Tarihi: 20.05.2013 10:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yasak Elma'nın yıldızı Tuvana Türkay'ın annesine bakın! O da estetik güzeli çıktı 124 yıl önce çekilen ilk röntgendeki ilginç detay ortaya çıktı! Bir Zamanlar Çukurova'nın Saniye'sini hiç böyle görmediniz! Cesur pozlarıyla Instagram'ı kasıp kavuruyor Ayasofya'da çırılçıplak poz vermişti! Tepki çeken model hakkında flaş gelişme Yıldız futbolcu, İspanyol güzelin peşine düştü! Her şeyi Instagram ele verdi