Son Dakika Haberleri: Paraya para demiyor! Terliğinin fiyatı 3 bin lira

Paraya para demiyor! Terliğinin fiyatı 3 bin lira

11 gün önce

Amazon'un sahibi ABD'li Jeff Bezos, eski eşine ödediği 38 milyar dolarlık tazminata rağmen Saint-Tropez'de Prada marka terliği ve pahalı kıyafetleriyle gününü gün ediyor.

1
Günlük kirası 400 bin euro olan yatla Akdeniz'i gezen 55yaşındaki Amazon'un sahibi ABD'li Jeff Bezos, sevgilisi Lauren Sanchez ile (49) Fransa'nın ünlü sahili Saint Tropez'de görüntülendi.
2
Bezos, 111.7 milyar dolarlık servetiyle dünyanın en zengin insanı unvanına sahip. Bezos, eski eşine ödediği 38 milyar dolarlık tazminata rağmen kız arkadaşı Lauren Sanchez'le gününü gün etmeye devam ediyor.
3
Bezos'un tatil kıyafetlerine harcadığı paralar da dillere dolandı.
4
Bezos'un Prada marka sandaletlerinin fiyatının 531 dolar (3 bin TL), deniz şortunun 209 dolar, gözlüklerinin ise 365 dolar olduğu belirtildi.
5
6Haber Yayın Tarihi: 12.08.2019 01:18 

YORUMLAR (3)


Diğer Galeriler

Kızının gözü önünde katledilen Emine Bulut cinayetine, spor camiasından da lanet yağdı! İnci Sözlük kurucusu, katledilen Emine Bulut hakkında attığı utanç verici tweetlerle pes dedirtti! Ünlü model Demi Rose, yılan derisi bikinisiyle hayranlarını mest etti! Türkiye'de son 10 yılda Emine Bulut ile aynı kaderi paylaşan 2 bin 648 kadın var! Dünyanın en güzel kalçası yarışmasının Fransız adayının gerçek mesleği şoke ediyor