Son Dakika Haberleri: Paris Hilton Türkiye'de

Paris Hilton Türkiye'de

9 yıl önce

1
Paris Hilton kendi ismini taşıyan ayakkabı koleksiyonunun tanıtımını yapmak üzere gece saatlerinde Türkiye'ye geldi...

2
Hilton'un gelişi ile birlikte havalimanında izdiham yaşandı.
3
Dünyanın en medyatik ünlülerinden olan ve adı birçok skandala karışan Hilton otellerinin genç varisi Paris Hilton'un gelişine özellikle basın mensupları yoğun ilgi gösterirken, genç varisin kendisine olan ilgiden bir hayli mutlu olduğu gözlerden kaçmadı.
4
Havalimanına ayak basmasının ardından adeta peşinde basın ordusuyla birlikte gezen Hilton, yolculuk yapmak üzere havalimanına gelen hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.
5
Kendisini sevenlerle bol bol fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyen Hilton, basın mensupları ile kendisini korumak üzere görevli olan polis ekipleri arasında meydana gelen gergin dakikaları da dikkatle izledi.

6
Öte yandan yolculuğunun ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Paris Hilton, ikinci kez İstanbul'a geldiği için heyecanlı olduğunu ifade ederek, "Ayakkabı tanıtımını gerçekleştirmek üzere Türkiye'ye geldim."
7
"Umarım benim için iyi bir iş gezisi olur. Özellikle Türkleri çok seviyorum. Boğaz turunu ve eğlence kulüplerini de çok özledim" dedi."
8
Paris Hilton daha sonra yoğun güvenlik önlemleri altında havalimanından ayrılarak, konaklayacağı otele gitmek üzere yola çıktı.Haber Yayın Tarihi: 21.09.2011 11:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!