Paris Hilton'u Sinirlendiren Kaset Sorusu! - Son Dakika

Paris Hilton'u Sinirlendiren Kaset Sorusu!

14.10.2013 10:18

Yeni şarkısı “Good Time” hakkında konuşmak için bir radyo programının canlı yayınına katılan Paris Hilton, ilginç bir gafa imza attı.

1
Yeni şarkısı ''Good Time'' hakkında konuşmak için bir radyo programının canlı yayınına katılan Paris Hilton, ilginç bir gafa imza attı.
2
“Bob and the Showgram” isimli radyo programına telefonla bağlanan Hilton'a, şarkısının yanı sıra seks kaseti hakkında da bir soru yöneltildi.
3
DJ Bob Dumas'ın sorusuna sinirlenen, fakat sakinliğini korumaya çalışan Hilton, kasetin o dönemde birlikte olduğu 'ruhen hasta' bir adam dolayı yayınlandığını söyledi.
4
Röportaj bitiminde yayından çıktığını zanneden Hilton'ın, o sırada yanında olan temsilcisine, “Bu adam aşağılık herifin teki, bu programa bir daha asla çıkmayacağım.” dediği duyuldu.
5
6
7
8

Son Dakika Paris Hilton'u Sinirlendiren Kaset Sorusu! - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir gecede görme yetisini kaybetmişti! Yeşilçam'ın cesur güzeli, kendisini döven eski eşiyle 25 yıl sonra yüzleşti Ünlü oyuncu Irmak Ünal yaptığı hatanın bedelini koronavirüse yakalanarak ödedi: Perişan oldum Hepsi tek bir ağızdan aynı şeyi söyledi! Ünlülerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı paylaşımları Best Model of Turkey'in 15 yaşındaki kraliçesi Melisa İmrak tartışma yarattı Kapadokya'da 29 Ekim coşkusu! Ay yıldızlı bayrağımız gökyüzüne yükseldi