Paris'in 'Saint Martin Kanalı'nda Su Çekildi, Kirlilik Ortaya Çıktı - Son Dakika

Paris'in 'Saint Martin Kanalı'nda Su Çekildi, Kirlilik Ortaya Çıktı

1
Paris'in dünyaca ünlü Saint Martin Kanalı'nda sular çekilip, 15 yıl aradan sonra temizlenmeye başlayınca kanaldan çıkanlar şaşırttı. Temizlik çalışmaları sırasında kanaldan motosikletten tutun silaha kadar birçok eşya çıktı.

2
Çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan yetkililer; “Bisiklet, motosiklet falan gördüğünüzde, aklınıza burada bir kaza olduğu gelebiliyor. Fakat kanala atılmış yüzlerce çam şişe, bunlar buraya kazayla gelmiş olamaz. Gerçekten şok edici.” dedi.

3
Özellikle yaz aylarında kirlenen kanalda üreyen sivrisinekler, uzun süredir Paris halkını rahatsız ediyordu.

4
Öte yandan kanalın temizlenmeye başlamasıyla, bazı eşyalarını kanala düşürenler de onları bulma umuduyla kanalın yolunu tuttu.

5
3 ay süren temizlik aşamasında kanalda yaşayan balıklara zarar gelmemesi için ise hepsi tek tek tutularak özel bir yere alındı.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 26.01.2017 08:20

Son Dakika Paris'in 'Saint Martin Kanalı'nda Su Çekildi, Kirlilik Ortaya Çıktı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Eşcinsel çift, 'Kucak dansı yapacağız' diyerek kandırdığı otel görevlisini parçalayarak öldürdü Gelen geri dönmüyor! Salgından kaçanların ikinci adresi Kuşadası, nüfus bakımında 35 ili geçti Sporu bırakıp cinsel içerikli siteye üye olan sörfçüden çarpıcı itiraf: Tacize uğradım, kimseye anlatamadım Bazı kısımları sapasağlam! 800 bin yıllık Van Gölü'nden bir batık gemi daha gün yüzüne çıkartıldı Kalça yarışmasına katılan doktor aç kaldı! Hiçbir hastane iş başvurusunu kabul etmiyor