Paris'te Gerçekleştirilen Tuhaf Defile Tartışma Yarattı - Son Dakika

Paris'te Gerçekleştirilen Tuhaf Defile Tartışma Yarattı

07.03.2016 11:45

1
Amerikalı tasarımcı Rick Owens kimilerine göre bir deha ama moda dünyasının en tartışmalı isimlerinden biri olduğu şüphe götürmez! Paris'te gerçekleştirdiği defile sadece modacılar arasında değil, sosyal medyada dünya çapında tartışmalara neden oldu.

2
Rick Owens'ın 2017 sonbahar-kış koleksiyonu, tasarımlardan çok, modacının kullandığı aksesuarlar ve sunum itibarıyla tartışma yarattı. Çünkü Owens podyumda yine sıradışı bir sunum denemiş ve bazı modellerin birbirini çanta gibi taşımasını sağlayan bir koreografi uygulamıştı.

3
Modellerin başlarına geçirelen dev saç yumakları da, bol kesimli kıyafetlerin tamamlayıcı unsuru olarak düşünülmüştü.

4
Her ne kadar bazı eleştirmenler, tasarımların fütüristik ve devrimci çizgiler taşıdığını savunsa da, bu derece uç noktalardaki kıyafetlerin günlük hayattaki kullanımı konusunda sorunlar yaşanabileceğini de belirtiyorlar.

5
Modacının kendisi de, tasarımlarını sürreal sanat eserleri olarak tanımlarken, sunumda dengesizliği ön plana çıkardığını söylüyor.

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Son Dakika Paris'te Gerçekleştirilen Tuhaf Defile Tartışma Yarattı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı