Paris'te Osmanlı Rüzgarı Esti - Son Dakika

Paris'te Osmanlı Rüzgarı Esti

30.01.2010 12:07

1
Fransa'da Türkiye mevsimi etkinlikleri desteğiyle 'Osmanlı Peri Masalı' adlı bir defile düzenledi.
2
Türkiye'nin önemli modacılarından Dilek Hanif, 2010 yaz tasarımlarının sunulduğu "Paris Haute Couture" haftasında, Fransa'da Türkiye mevsimi etkinlikleri desteğiyle 'Osmanlı Peri Masalı' (Ottoman Fairytale) adlı bir defile düzenledi. Paris'in en ünlü oteli Crillon'da düzenlenen defilede Hanif'in son kreasyonları tanıtıldı.

3
Defilede Osmanlı'dan esinlenen kıyafetlerin yanı sıra geometrik işlemeler, drapeler ve diagonal formları tercih eden Dilek Hanif,kültürel ve estetik kontrastlara göndermeler yaptı.Paris'in en ünlü oteli Crillon'da düzenlenen defilede Hanif'in son kreasyonları tanıtıldı.

4
Yerli ve yabancı 300'e yakın kişinin izlediği defile sonunda Dilek Hanif,podyuma gelerek davetlileri selamladı.

Son Dakika Paris'te Osmanlı Rüzgarı Esti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular Utancından dışarıya çıkamaz oldu! Meğer sebebi en sevdiği yiyecekmiş