Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı - Son Dakika

Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı

18.01.2021 15:16

ABD'nin Minnesota eyaletinde buz kalıbı içinde donmuş bir halde bulunan mağara adamı görenleri hayrete düşürdü. Bir anda karşılarında donmuş bir mağara adamı gören halk tedirgin olsa da olayın gerçek yüzü çok geçmeden ortaya çıktı.

1
ABD'de yaşanan bu olay, o bölgede farklı söylentilerin çıkmasına neden oldu. Parka buz kalıbının içinde donmuş bir mağara adamını görenler, gözlerine inanamadı. Şaşkınlık veren bu olayın perde arkası kısa bir süre sonra ortaya çıktı.
2
ABD'nin Minneapolis şehrindeki bir parkta patikaların yanında bir buz bloğuyla kaplı donmuş bir mağara adamı keşfedildi. Gizemli monolit, geçerken bir göz atmak için duran yerel yürüyüşçüleri büyülüyor.

3
'Buz Adam' heykeli, Theodore Wirth Park'taki iki parkur arasında yer alıyor ve buza benzeyen plastikle kaplı Zug Zug adlı bir mağara adamını tasvir ediyor.

4
Sanatçı Zach Schumack bu fikri, eseri bir gecelik bir pazarlama etkinliği için yaptıktan sonra ortaya attı. Schumack Fox 9'a şunları söyledi: "Her gün garajıma gidip bu şeyin bana baktığını görüyordum ve bu sanat eserinin orada öylece oturması çok utanç verici görünüyordu."
5
İnsanların ilgisini çekmesini seviyorum çünkü televizyonlarından ve bilgisayar ekranlarından uzaklaşmasını sağlıyor." Heykel başlangıçta Park Departmanı'ndan izin alınmadan bir şaka olarak dikildi, ancak kısa süre sonra haber yayıldı ve yerel halk, donmuş blokla selfie çekmek için durarak anın tadını çıkardı.
6
Buzlu Blok, geçen Kasım'da Utah'ta bulunan metalik monolitlere benzetildi. Söz konusu monolitlerde Utah'ın ardından dünyanın farklı yerlerinde de ortaya çıkmıştı.
7
Utah'ta bulunan metalik monolit
 Utahta bulunan metalik monolit

YORUMLAR
500

Son Dakika Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı - Son Dakika


Advertisement