Parkta öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren öğretmenin cezası belli oldu - Son Dakika

Parkta öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren öğretmenin cezası belli oldu

27.02.2020 12:27

Kendisinden yedi yaş küçük öğrencisiyle, halka açık bir parkta uygunsuz şekilde yakalanan öğretmen hakkında mahkeme kararını verdi. Hakim karşısında savunma yapan genç kadın suçunu kabul edince 3 yıllık hapis cezası ertelendi.

1
Skandal olay, ABD'nin Missouri eyaletindeki Monnet kentinde bulunan Monett Lisesi'nde, 2017 yılında meydana geldi.
2
O dönemde başka bir eğitmenin yerine bakmakta olan vekil öğretmen, 17 yaşındaki öğrencisiyle parkta uygunsuz durumda yakalandı.
3
Şu anda 27 yaşında olan Loryn Barclay, sapkın olay yaşandığında 24 yaşındaydı. Genç öğretmenin, bir erkek öğrencisiyle cinsel ilişki yaşadığı ortaya çıktı.

4
Halka açık alanda bir parkta 17 yaşındaki öğrencisiyle uygunsuz bir şekilde polis tarafından yakalanan öğretmen, cinsel temas suçundan yargılandı.
5
Polise ifade veren öğrenci, öğretmeniyle Kasım 2016 ile Şubat 2017 tarihleri arasında her fırsatta ilişkiye girdiklerini anlattı.

6
Görevinden alınan Loryn Barclay reşit olmayan bir şahısla cinsel temas suçundan yargılandı.
7
Mahkemenin Loryn Barclay hakkında verdiği karar ise şaşırttı. Mahkeme, öğretmeni suçlu buldu ve üç yıl ceza verdi.
8
Suçunu kabul eden 27 yaşındaki Loryn Barclay'in cezası ertelendi.

Son Dakika Parkta öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren öğretmenin cezası belli oldu - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor Pokemon kartlarını saklayanlar yaşadı! Her biri servet değerinde Dünyaca ünlü rapçi Snoop Dogg, Yıldız Tilbe hayranı çıktı! Birlikte paylaştığı fotoğraf Türk'leri heyecanlandırdı MasterChef Yasin'in Şeyma için kullandığı ifade, Acun'un genç sevgilisini kızdıracak Karadenizli zekasının örneği! Bu mescidin minaresi petrol varillerinden