Parkta öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren öğretmenin cezası belli oldu - Son Dakika

Parkta öğrencisiyle cinsel ilişkiye giren öğretmenin cezası belli oldu

2 ay önce

Kendisinden yedi yaş küçük öğrencisiyle, halka açık bir parkta uygunsuz şekilde yakalanan öğretmen hakkında mahkeme kararını verdi. Hakim karşısında savunma yapan genç kadın suçunu kabul edince 3 yıllık hapis cezası ertelendi.

1
Skandal olay, ABD'nin Missouri eyaletindeki Monnet kentinde bulunan Monett Lisesi'nde, 2017 yılında meydana geldi.
2
O dönemde başka bir eğitmenin yerine bakmakta olan vekil öğretmen, 17 yaşındaki öğrencisiyle parkta uygunsuz durumda yakalandı.
3
Şu anda 27 yaşında olan Loryn Barclay, sapkın olay yaşandığında 24 yaşındaydı. Genç öğretmenin, bir erkek öğrencisiyle cinsel ilişki yaşadığı ortaya çıktı.


4
Halka açık alanda bir parkta 17 yaşındaki öğrencisiyle uygunsuz bir şekilde polis tarafından yakalanan öğretmen, cinsel temas suçundan yargılandı.
5
Polise ifade veren öğrenci, öğretmeniyle Kasım 2016 ile Şubat 2017 tarihleri arasında her fırsatta ilişkiye girdiklerini anlattı.

6
Görevinden alınan Loryn Barclay reşit olmayan bir şahısla cinsel temas suçundan yargılandı.
7
Mahkemenin Loryn Barclay hakkında verdiği karar ise şaşırttı. Mahkeme, öğretmeni suçlu buldu ve üç yıl ceza verdi.
8
Suçunu kabul eden 27 yaşındaki Loryn Barclay'in cezası ertelendi.


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Survivor'da Yasin'le Evrim'in sürpriz yakınlaşması! Yeni bir aşk mı doğuyor? Koronavirüs cinsel ilişki yoluyla bulaşır mı? İşte bu konuda dikkat edilmesi gerekenler Ünlü futbolcu Graziano Pelle'nin model sevgilisinden yürek hoplatan karantina pozları Büyük travma! İtalya'da koronavirüsten ölenlerin tabutunun üzerine kıyafetleri konularak tören yapılıyor Yıldız şarkıcı Rihanna, koronavirüs kapan sporcuyla dalga geçti