Parkta yürüyüşe çıkan adam, gördüklerine inanamadı! Yüzlercesi girdap şeklini almıştı - Son Dakika

Parkta yürüyüşe çıkan adam, gördüklerine inanamadı! Yüzlercesi girdap şeklini almıştı

31.03.2021 16:11

ABD'nin New Jersey eyaletinde yağmurdan sonra ortaya çıkan solucanların görüntüsü bilim insanlarını şaşkına çevirdi. Tüyler ürperten olayda solucanlar girdap benzeri bir şekil oluştururken, solucanların bu görünümüne 'solucan kasırgası' denildi.

1
ABD'nin New Jersey eylatinde yer alan bir parkta soluncanların bir girdabı anımsatan görüntüsü bilim insanlarını bile şaşkına çevirdi.

2
Hudson Nehri yakınlarında bir parkta yürüyüşe çıkan adam, önce yola yayılmış yüzlerce solucan gördü. Ama sonra daha da tuhaf bir şey fark etti. Solucanlar beton üzerinde bir sarmal oluşturmuş tuhaf görüntülerin ortaya çıkmasına neden olmuştu.
3
Halkalı solucanların fotoğraflarını çeken kişi, bunları Twitter hesabından paylaşarak, ''bunlar solucan kasırgası mı?'' şeklinde bir soru yöneltti. Birçok takipçi görüntüler karşında dehşete düşerken, solucanların bu şekle bürünmesi bilim insanlarını da şaşkına çevirdi.
4
BİLİM İNSANLARI ŞAŞKIN
BİLİM İNSANLARI ŞAŞKIN
Minnesota Üniversitesi Toprak, Su ve İklim Bölümü'nde profesör olan Kyungsoo Yoo, "Bu kasırga şekli gerçekten ilginç. Solucanların yağmurdan sonra topraktan kitlesel olarak ortaya çıkması bilinen bir gerçek ancak onların daha önce hiç sarmal oluşturduğu görülmemişti" dedi.
5
6

Son Dakika Parkta yürüyüşe çıkan adam, gördüklerine inanamadı! Yüzlercesi girdap şeklini almıştı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi Adriana Lima'dan gizemli paylaşım! Yeni aşka yelken açtığını böyle duyurdu Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda