Parti yapıp polislere sataştı! Skandallar kraliçesi bu kez de çıplak fotoğraflarını alması için takipçilerini zorladı - Son Dakika

Parti yapıp polislere sataştı! Skandallar kraliçesi bu kez de çıplak fotoğraflarını alması için takipçilerini zorladı

17.02.2021 09:41

Manchester City'nin yıldız futbolcusu Riyad Mahrez'in eşi Rita Johal, skandallarına yenilerini ekledi. Gizlice düzenlediği partiyi polis basınca polislere sataşan Johal, çıplak fotoğraflarını almaları için takipçilerini zorladı.

1
Daha önce ünlü boksör Anthony Joshua ile yasak aşk yaşadığı iddia edilen ve 2020 yılının eylül ayında pandemi yasaklarına rağmen Joshua ile bir partide görülen Johal, benzer şeyleri yapmaya devam etti.

2
Geçtiğimiz hafta Londra'daki evinde gizlice parti veren ve sonrasında polislere yakalanan Johal, ceza almaktan kurtulamadı.
3
Düzenlediği partide yaklaşık 15 kişiyle eğlenen Mahrez'in eşi, yakalanmasının ardından polislerle ilgili skandal ifadeler kullandı.
4
Güvenlik güçlerinin kendisini fazla ateşli buldukları için ceza kestiğini iddia eden Rita Johal, yakalandığı esnada polislere "Siz de parti yapmak istemiyor musunuz?" diyerek İngiltere'de büyük tepki çekti.
5
Ciddi bir para cezasına çarptırılan Johal, bununla da yetinmeyerek bu kez de çıplak fotoğraf ve videoların satıldığı bir sitede önce fotoğraflarını sattı, sonra da çıplak fotoğraflarından oluşan bir videoyu satışa çıkardı.
6
"Bir aylık özel içeriğin fiyatı 8 sterlin" mesajıyla videosunu paylaşan Rita Johal, hayranlarının sitede kendi sayfasına üye olmasını istedi.
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (3)
500

Son Dakika Parti yapıp polislere sataştı! Skandallar kraliçesi bu kez de çıplak fotoğraflarını alması için takipçilerini zorladı - Son Dakika


Advertisement