Partiye katılan Mustafa Sandal'ın şov kızına yakın ilgisi olay oldu! Kimi kızdı kimi ise tepkisiz kaldı - Son Dakika

Partiye katılan Mustafa Sandal'ın şov kızına yakın ilgisi olay oldu! Kimi kızdı kimi ise tepkisiz kaldı

15.11.2020 09:09

Mustafa Sandal'ın bir partide kendisine uzatılan pastadaki mumları üflediği görüntüler olay oldu. Ne zaman çekildiği bilinmeyen görüntüde, Mustafa Sandal'ın pastayı getiren şov kızına yakın ilgisi ise dikkatlerden kaçmadı.

1
Yeni şarkısı Damar ile hayranlarının karşısına çıkan Mustafa Sandal, özel hayatıyla da gündemde kalmayı başaran isimlerden.

2
Şu sıralara model Melis Sütşurup'la ilişkisi devam eden ünlü şarkıcının bir partiye katıldığı görüntü ortaya çıktı. Sosyal medyada dolaşan bu görüntü ise çok konuşuldu.
3
"Vakitsiz Horoz" adlı hesapta yer alan görüntüde, partide kendisine uzatılan pastadaki mumları üflediği görüntüde Sandal'ın pastayı getiren şov kızına yakın ilgisi sosyal medyayı ikiye böldü.
4
Kimi sosyal medya kullanıcıları 50 yaşındaki şarkıcının bu görüntüsüne tepki gösterirken, kimi kullanıcılar ise özel hayata kimsenin karışmaması gerektiğine dikkat çekti.

5
Sandal'a ait bu görüntülerinin ne zaman çekildiği ise bilinmiyor.
6
Şarkıcı Mustafa Sandal, oğullarının annesi Emina Jahovic'ten Haziran 2018'de boşanmış, Melis Sütşurup ile aşk yaşamaya başlamıştı.

7
Ağustos 2019'da Melis Sütşurup'un "Midemi bulandıran şeyler vardı" sözleriyle ayrılmışlardı. Ne var ki, karantinadan hemen sonra ikili ilişkilerine ikinci bir şans daha vermişti.
8
Sandal, Melis Sütşurup'la tekrar bir araya gelmelerini şu sözlerle anlatmıştı: "Yaşananları geride bıraktık. Birbirimize iyi geldiğimizi hissettik ikimiz de"
9
Ünlü şarkıcı evlilik iddialarına da "Şu an için böyle bir karar vermedik. Sağlıklı ve güzel bir ilişki yürütmek istiyoruz. Çok şükür her şey yolunda gidiyor." diyerek son noktayı koymuştu.

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Partiye katılan Mustafa Sandal'ın şov kızına yakın ilgisi olay oldu! Kimi kızdı kimi ise tepkisiz kaldı - Son Dakika


Advertisement