Patronsuz Şirket, Çalışanlarını Bedava Tatile Yolluyor - Son Dakika

Patronsuz Şirket, Çalışanlarını Bedava Tatile Yolluyor

1

Bir şirket düşünün ki 330 çalışanı var fakat bu 330 çalışan arasında hiç müdür yok! Ofiste ortalıkta dolaşan patronlar da yok! Counter-Strike gibi günümüzde bilgisayarda fenomen haline gelmiş oyunların yapımcısı olan Valve'de çalışanlarının şirket içi verimliliğini arttırmak için şirkette hiçbir müdür bulunmuyor.

2
Counter-Strike, DOTA, Left 4 Dead, Half-Life ve Team Fortress gibi günümüzde bilgisayar ve konsollarda fenomen haline gelmiş oyunların yapımcısı olan Valve, çalışanlarının şirket içi verimliliğini nasıl arttırdığına dair önemli bilgiler paylaştı.

3

Rekabetin çok yüksek olduğu video oyun alanındaki bu başarısının çalışanların mutluluğu, ruhsal ve fiziksel sağlık durumlarıyla ilgili olduğunu söyleyen Valve'in kurucu ortaklarından Gabe Newell bunun için şirket içinde önemli geliştirmeler yapmış.

4

Valve'nin şu an yaklaşık 330 çalışanı bulunuyor. Şirkette müdür yok. Ortalıkta dolaşan patronlar da yok.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Haber Yayın Tarihi: 25.10.2016 13:52

Son Dakika Patronsuz Şirket, Çalışanlarını Bedava Tatile Yolluyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor Kendisine tecavüz etmeye kalkan eski sevgilisinin cinsel organını ısırıp kopardı Sen Çal Kapımı'nın yosun gözlü güzeli pek cesur! Büstiyerli pozu olay oldu Stüdyoda zarfı yakıp yangın tüpüyle söndürdüler! İşte 2020 Emmy Ödülleri töreninden ilginç kareler Yetişkin film yıldızı, cinsel içerikli sitede yaptığı bir saatlik canlı yayından 100 bin dolar kazandı