Patronu Başörtüsüne Karışınca Bedelini Ağır Ödetti - Son Dakika

Patronu Başörtüsüne Karışınca Bedelini Ağır Ödetti

1
Amerika'da bir kadın baş örtüsü taktığı için patronundan uyarı alınca, kıyafet yönetmeliğini delmeyeceği ama tuhaf kaçabilecek kostümlerle işe gelmeye başladı.

2
June Rivas isimli kadın patronu tarafından giyim tarzı profesonel görünmediği gerekçesiyle uyarıldı. Bu durumdan rahatsız olan Rivas, olayı Facebook profilinde paylaştı ve günlük kıyafetinin resimdeki gibi olduğunu söyledi.

3
İş sözleşmesinde herhangi bir kıyafet yönetmeliği olmadığını sadece temiz ve ütülü elbiseler giyilmeli ibaresinin bulunduğunu patronuna söyleyen June Rivas Çalışma Bakanlığı'na giderek şikayette bulundu.

4
Genç kadının patronu bunun üzerine kıyafet yönetmeliğini yeniden düzenleyerek baş örtüsünü, şapkayı ve bandanaları yasakladı.

5
Bu durumdan rahatsız olan Rivas, yönetmelikte kıyafet, saç ve renkli lensler konusunda bir yaptırım olmadığı için işe kostümle gelmeye başladı.

6
Sürekli farklı kostümlerle işe gelen June Rivas sosyal medyada fenomen oldu.

7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü Hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar! Altın böceğinin en savunmasız olduğu an atağa geçtiler Güzel psikolog Emily Rogawski, paylaşımıyla Trabzonspor taraftarlarını heyecanlandırdı: Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim Gülben hızlı davrandı! Basına yakalanmadan bikinili pozunu kendisi paylaştı Hamile kalamadığı için doktora giden genç kadının erkek olduğu ortaya çıktı