Patronu Başörtüsüne Karışınca Bedelini Ağır Ödetti - Son Dakika

Patronu Başörtüsüne Karışınca Bedelini Ağır Ödetti

27.07.2016 08:37

1
Amerika'da bir kadın baş örtüsü taktığı için patronundan uyarı alınca, kıyafet yönetmeliğini delmeyeceği ama tuhaf kaçabilecek kostümlerle işe gelmeye başladı.

2
June Rivas isimli kadın patronu tarafından giyim tarzı profesonel görünmediği gerekçesiyle uyarıldı. Bu durumdan rahatsız olan Rivas, olayı Facebook profilinde paylaştı ve günlük kıyafetinin resimdeki gibi olduğunu söyledi.

3
İş sözleşmesinde herhangi bir kıyafet yönetmeliği olmadığını sadece temiz ve ütülü elbiseler giyilmeli ibaresinin bulunduğunu patronuna söyleyen June Rivas Çalışma Bakanlığı'na giderek şikayette bulundu.

4
Genç kadının patronu bunun üzerine kıyafet yönetmeliğini yeniden düzenleyerek baş örtüsünü, şapkayı ve bandanaları yasakladı.

5
Bu durumdan rahatsız olan Rivas, yönetmelikte kıyafet, saç ve renkli lensler konusunda bir yaptırım olmadığı için işe kostümle gelmeye başladı.

6
Sürekli farklı kostümlerle işe gelen June Rivas sosyal medyada fenomen oldu.

7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Patronu Başörtüsüne Karışınca Bedelini Ağır Ödetti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement