Son Dakika Haberleri: Pazardan Aldığı Sütyeni Yıkamadan Giyen Kadın, Hayatının Şokunu Yaşadı!

Pazardan Aldığı Sütyeni Yıkamadan Giyen Kadın, Hayatının Şokunu Yaşadı!

30 gün önce

Kimi az pişmiş et yediği için, kimi pazardan aldığı sütyeni yıkamadan giydiği için hastanelik oldu. İşte, akıllara durgunluk veren birbirinden ilginç vakalar...

1
Yıkanmamış sütyen başına bela oldu
Yıkanmamış sütyen başına bela oldu
Çin'de yaşayan bu kadın, pazardan aldığı sütyeni yıkamadan giyince, neye uğradığını şaşırdı.
2
Göğsündeki keskin sancılara dayanamayan kadın, hastaneye gitti ancak bir antibiyotik verilerek, evine gönderildi.
3
Ancak birkaç gün sonra göğsündeki delikleri görerek, şoke olan kadın hastaneye tekrar gitti ve yıkanmadan giyilen sütyendeki sivrisinek larvalarının, kadının göğsüne yerleştiği ortaya çıktı. Üstelik larvaların yavruları, karınlarını doyurmak için kadının göğsünü içeri doğru yiyordu.
4
Yüzündeki şişliğin sebebi şoke etti
Yüzündeki şişliğin sebebi şoke etti
Rus kadın, sol gözünün üzerinde çıkan şişliğe ilk başlarda aldırmadı.
5
Ancak 10 gün sonra dudaklarının şişmesiyle doktora giden genç kadın, hayatının şokunu yaşadı.
6
Doktora başvuran kadının derisinin altından Dirofilaria isimli parazit kurt çıktı.
7
Doktor Natalia Pshenichnaya, parazit kurtun genç kadının yüzüne, sivrisinek ısırığı yüzünden girdiğini söyledi. Sivrisineklerin, köpek ve benzeri hayvanları ısırarak taşıdıkları parazit larvaları, genç kadının kan dolaşımına karıştırdığı ortaya çıktı.
8
Pişmemiş et yüzünden kafasının içinden yumurta çıktı
Pişmemiş et yüzünden kafasının içinden yumurta çıktı
Beyin cerrahları tarafından ameliyat edilen 46 yaşındaki adamın kafasından çıkan yumurta ve larvaların sebebi ise akıllara durgunluk veren cinsten.
9
Doktorlar, adamın kafasından çıkan yumurta ve larvaların sebebinin, hastanın az pişmiş domuz eti tüketmesinden kaynaklandığını söyledi.
10
5 Senedir yastık kılıfı değiştirmiyordu
5 Senedir yastık kılıfı değiştirmiyordu
En akılalmaz vakalardan biri de, Çin'de 5 senedir yastık kılıfını değiştirmeyen ve odasını havalandırmayan kadının gözlerine yerleşen maytlar.
11
Gözlerindeki batma hissine aldırmayan kadın, en son gözlerini açamayacak duruma gelince, doktora başvurdu ve gözlerindeki mikrobun sebebinin 5 yıldır değiştirmediği yastık kılıfı olduğunu öğrendi.
12
Şapkası kayınca bitleri ortaya çıktı
Şapkası kayınca bitleri ortaya çıktı
Bir dönem sosyal medyada, ''Otobüste yanınıza oturan kişiye dikkat edin!'' mesajıyla paylaşılan bu görüntüde, şapkası kayan yolcunun kafasındaki bitler ortaya çıkmıştı.
Haber Yayın Tarihi : 25.03.2019 09:43 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doğal Güzelliğin Simgesi: Koltuk Altı Kılları Turistler Akın Ediyor! Neyden Yapıldığını Duyan Şoke Oluyor Pizzacıda Bulaşıkçıydı, Milyoner Oldu! Şimdi Paraya Para Demiyor Çalışanlar Dikkat! İşte Yıllık İzinler Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Yeni Mesleği Tartışma Yarattı!