Pazardan Ucuza Aldığı Sütyen Yüzünden Göğsü Böcek Yuvasına Dönüştü - Son Dakika

Pazardan Ucuza Aldığı Sütyen Yüzünden Göğsü Böcek Yuvasına Dönüştü

07.06.2018 12:33

Çin'de aldığı iç çamaşırı yıkamadan giyen genç kadının göğsünde böcek lavraları ortaya çıkınca doktorlar bile şoke oldu. İşte ibret olayın ayrıntıları.

1
Pazarlarda aradığımız birçok şeyi bulabiliyoruz. Hatta iç çamaşırlarını bile pazardan alanlar var. İç çamaşırları kişisel eşyalar oldukları için hijyenik olmak zorundalar ancak mağazadan, pazardan aldığımız bu çamaşırlar bize gelene kadar birçok kişinin elinden geçiyor. Kimler dokunuyor, kaç kere yere düşüyor, üzerinde hangi sinekler dolaşıyor bilmiyoruz.

2
Çin'de yaşayan bu kadın pazardan beğendiği bir iç çamaşırını pazardan satın alıyor.

3
Yeni sütyenini, nasıl olsa bir şey olmaz düşüncesiyle yıkamadan birkaç kere giyiyor.

4
Daha sonra göğsünde oluşan sancılı ağrılarla doktora giden kadın, antibiyotik verilerek gönderiliyor ama birkaç gün sonra göğsünde delikler oluşunca anlaşılıyor ki giydiği sütyende bulunan sinek larvaları kadının göğsüne yerleşiyor ve bu yavrular karınlarını doyurmak için derisini içe doğru yemeye başlıyorlar.

Son Dakika Pazardan Ucuza Aldığı Sütyen Yüzünden Göğsü Böcek Yuvasına Dönüştü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor