'Pek İşçiye Benzetemedim!' - Son Dakika

'Pek İşçiye Benzetemedim!'

01.05.2013 16:50

Şahan taş atanlara sert çıktı

1
1 Mayıs'ta toplanan gruplara polisin müdahalesi eleştirilirken, Şahan Gökbakar, 'Polisle çatışanların pek işçiye emekçiye benzeyen bir halleri yok gibi..? ' sözleriyle büyük tepki topladı.
2
Twitter'dan küfür ve hakaret dolu cümleler işiten Gökbakar, 'Hahah sayenizde yeni hakaret kalıpları öğreniyorum tweetlerinizden. Birbirinize tahammül edin...'
3
'Durun ben gidip,kendi değersiz ama zengin hayatımda boğulup, osurmalı ve kusmalı filmler çekip sonra da yaladığım yandaş tarafta takılayım.' diyerek olayı dalgaya vurmaya çalıştı.
4
İşte diğer ünlülerin 1 Mayıs yorumları... Ayşe Özyılmazer - 1 Mayıs Emekçi Bayramı kutlu olsun. Olsun da kutlamak imkânsız. Bu ne rezillik.
5
Sarp Apak - 1 Mayıs İşçinin ve Emekçinin bayramıdır. Emniyet güçleri dâhil. Hep beraber halay çekmek dururken. İyi bayramlar.
6
İbrahim Tatlıses - 1 Mayıs İşçi ve Emekçi kardeşlerimin BAYRAMINI kutlar, bütün aydınlık günlerin EMEKÇİLERİN olması dileğiyle kazasız belasız iyi BAYRAMLAR..
7
Emre Kınay - Bayramlarda insanlar mutlu olur sevinir eğlenir. Çok mu zor sizin gibi düşünmeyenlerin de mutlu olmasını sağlamak. Çok üzücü olanlar...
8
Özge Ulusoy - Herkese günaydın. 1 Mayıs kutlu olsun...
9
Tuğba Özay - 1 Mayıs kutlamalarına izin vermemek halkı provoke etmektir. Bu halk ne yapar eder Taksim'e girer. Kutlamalara izin verilmeliydi...
10
Berna Laçin - Türkiye tarih yazmaya devam ediyor...2013 yılında işçi bayramını biber gazıyla kutlayan ülke olarak yine tarihe geçtik. Kutlarım !!!
11
Ece Erken - Bugün 1 Mayıs, yapmamız-söylememiz gereken bu değil mi? Emeğin, emekçinin, işçinin bayramı kutlu olsun.

12
Hilal Cebeci - Bir işçi çocuğu olarak tüm işçi ve emekçilerin 1 Mayıs işçi Bayramı'nı gönülden kutlarım. İşçilerimize saygımız sonsuz..
13
Nur Yerlitaş - Bende bir EMEKÇİ kızıyım. Bayramımız kutlu olsun...

Son Dakika 'Pek İşçiye Benzetemedim!' - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement