Son Dakika Haberleri: Peker Açıkalın İle Niran Ünsal 14 Yıl Sonra Bir Arada

Peker Açıkalın İle Niran Ünsal 14 Yıl Sonra Bir Arada

5 yıl önce

1
Yıllar önce mahkeme koridorlarında bile yan yana gelmeyen eski eşler, tam 14 yıl sonra tekrar bir araya geldi. Niran Ünsal ve Peker Açıkalın, geçmişe, kızları Şeker için sünger çekti.
2
Albümde Ahmet Selçuk İlkan'ın Hatıran Yeter adlı eserini okuyan Niran Ünsal'ın kızı Şeker klipte oynamak istedi. Annesiyle kamera karşısına geçmek için sabırsızlanan Şeker Açıkalın "Ah birde babamda olsa ne güzel olur." deyince, eski karı-koca 14 yıl sonra bir araya geldi.
3
Ayrılan anne ve babanın çocuklar üstünde etkisini anlatan klipte, yıllar sonra Niran Ünsal ve Peker Açıkalın bir araya geldi. Yönetmenliğini Cumali Çöp'ün yaptığı klibin konusu merakla beklenirken, Şeker'in mutluluğu yüzünden okunuyordu.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyaca Ünlü 2 Yıldız, Kimya Testindeki Halleriyle Çok Yanlış Anlaşıldı Kilolu Olmanın Yoga Yapmaya Engel Olmadığını Kanıtlayan Kadın: Dana Falsetti Azeri Fitness Modeli Kasları ve Bakışlarıyla Instagram'ı Sallıyor Güneşe Alerjisi Var Diye, 30 Yıldır Sokağa Adım Atamıyor! Anoreksiya Hastası Kadını Görenin Ağzı Açık Kalıyor! Sadece 17 Kilo