Son Dakika Haberleri: Pelin Karahan ile Bedri Güntay'ın Şahidi Fatih Terim

Pelin Karahan ile Bedri Güntay'ın Şahidi Fatih Terim

6 yıl önce

1
Pelin Karahan, mahkemeden yeni bir evlilik için gerekli izni aldı. Sevgilisi Bedri Güntay'la 24 Haziran'da Adile Sultan Sarayı'nda evlenecek olan Karahan'ın nikah şahidi ise Fatih Terim olacak.

2
Ekim 2011'de evlendiği pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu'ndan 19 Kasım'da boşanan Karahan, arayı açmadan Bedri Güntay ile flört etmeye başlamıştı.

3
Güntay ile yaşadığı 4 aylık flörtün ardından evlenmeye karar veren Karahan, yeniden evlenebilmesi için beklemesi gereken 300 günlük 'iddet müddeti'nin kaldırılması için mahkemeye koşmuş, geçen hafta da evlilik vizesini almıştı.

4
İlk eşi Erdinç Bekiroğlu ile Barselona'da gizlice evlenen Karahan, Bedri Güntay ile 24 Haziran'da Adile Sultan Sarayı'nda anlı şanlı bir düğün yapacak.

5
Düğün törenlerini Terim Events adıyla organizasyon şirketi kuran ve ilk profesyonel işi, kızı Buse Terim'in kına gecesi olan Fulya Terim'e emanet etti.

6
Ayrıca Buse'nin önceki hafta sessiz sedasız evlendiği menajer eşi Volkan Bahçekapılı, müstakbel damat Bedri Güntay'ın yakın arkadaşı olduğu için, Fatih Terim, yeni damadı ile birlikte çiftin nikahında şahit sandalyesine oturacak.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19Haber Yayın Tarihi: 28.05.2014 08:20 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!