Pelin Karahan Nasıl Ünlü Oldu - Son Dakika

Pelin Karahan Nasıl Ünlü Oldu

25.02.2014 15:17

Pelin Karahan, turizm sektöründe çalışmak isterken şans eseri nasıl oyuncu olduğunu anlattı.

1
Muhteşem Yüzyıl dizisinin Mihrimah Sultan'ı Pelin Karahan, turizm sektöründe çalışmak isterken şans eseri nasıl oyuncu olduğunu anlattı.

2
Karahan, ''Turizm sektöründe çalışmak için İstanbul'a geldim. Uygun bir iş ararken bir arkadaşım ‘Güzel ve temiz bir yüzün var. Ciddi bir ajansa kaydol ek iş olarak modellik yaparsın.' '' dedi.

3
Neşe Erberk'in ajansına kaydoldum. Yönetmen Çağan Irmak yüzlerce model arasından beni ‘Demirdöküm' reklamına seçince tüm kaderim birden değişti.

4
Reklam televizyon kanallarında yayınlanmaya başlayınca ünlü yapımcı Timur Savcı'nın da dikkatini çekmiş.

5
O sıralar ‘Kavak Yelleri' dizisinin oyuncu kadrosunu oluşturmaya çalışan Savcı, hiç oyunculuk deneyimi olmayan Pelin Karahan'ın da oyuncu seçmelerine ve deneme çekimlerine katılmasını istemiş.

6
Bir çok ünlü ünsüz aday arasından ‘Kavak Yelleri' dizisinin başrol karakteri olan ‘Aslı' rolüne Pelin Karahan seçilmiş. 4 yıl boyunca ‘Kavak Yelleri' dizisinde oynayan Karahan şimdiler de ‘Mihrimah Sultan' olarak ekranlara geliyor.

7
Karahan, "Aslında hiçbir şey hayal etmemiştim.İş bulup bir turizm şirketinde maaşla çalışacaktım. Ama kader karşıma farklı bir yol çıkardı. Yani hem şans, hem kader benimkisi. Elbette daha yolun başındayım ama elime geçen bu fırsatı değerlendirmek için çok ama çok çalışıyorum." dedi.

8
Pelin Karahan'ın fotoğrafları...

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Son Dakika Pelin Karahan Nasıl Ünlü Oldu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

8 annenin yüreğine ateş düştü! Melek yüzlü hemşirenin yaptıkları hastaneyi harekete geçirdi Cinsel içerikli sitede 24 saatte 8 milyon lira kazanan Bella Thorne dur durak bilmiyor! Son pozuna beğeni yağdı 20 hayaletle ilişkiye girdiğini iddia eden genç kadın aşk acısı çekiyor! Sebebi yine onlar Yeteneği sayesinde köşeyi dönecek! 1200 TL'ye aldığı aracı şimdi 8 milyon TL'ye satıyor Dünyanın en soğuk köyü! Nefesinizin bile buz tuttuğu yerde rekor kırıldı