Pelin Öztekin'in Bikinili Pozunu Gören Şaştı Kaldı! - Son Dakika

Pelin Öztekin'in Bikinili Pozunu Gören Şaştı Kaldı!

2 yıl önce

Gösteri dünyasının ünlü isimleri zayıflamak için birçok yöntem deniyor. Bazıları sağlığı için bazıları ise rolü için kilo veriyor. Bunu başarmak için spor, diyet veya ameliyat yöntemlerini deniyorlar. Son olarak mide küçültme ameliyatı ile 90 kilo veren Pelin Öztekin, ilk kez bikinili fotoğrafını paylaştı.

1
Mide küçültme ameliyatı ile 90 kilo veren Pelin Öztekin, ilk kez bikinili poz verdi.

2
Kaş'ta tatil yapan Öztekin, fit görünümüyle beğenildi.

3
Öztekin, yılın ilk bikinili pozunu Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

4
Oyuncu, 153 kiloya kadar çıkınca Nisan 2015'te mide küçültme ameliyatı olmuştu. BKM Mutfak'taki skeçlerde kilosuyla örtüşen rolleriyle adını geniş kitlelere duyuran Öztekin, mide ameliyatı sonrası ilk 6 ayda 158 kilodan 100 kiloya düşmüştü. Öztekin son olarak 21 ayda 90 kilo verip 63'e düştü. 31 yaşındaki oyuncu, formunu korumak için ise düzenli olarak spor yapıyor.

5
Verdiği kilolardan sonra vücudu deforme olan Öztekin, estetik ameliyat da olmuştu.

Haber Yayın Tarihi: 09.04.2018 08:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü sunucu Caroline Flack, tenisçi sevgilisi Lewis Burton'ı hastanelik etti! Ünlü oyuncu Bella Thorne, sokak ortasında bikiniyle gezip yerleri süpürdü! Kurşun dizisinin Tomris'i derin göğüs dekoltesiyle takipçilerini şaşı etti! Soğuk algınlığına iyi geliyor, cinsel güce güç katıyor! İşte mesir macununun faydaları Noel kutlamaları sokaklara taştı! Alkolün etkisiyle kendinden geçen İngilizlerden ilginç kareler