Pelin Öztekin'in Bikinili Pozunu Gören Şaştı Kaldı! - Son Dakika

Pelin Öztekin'in Bikinili Pozunu Gören Şaştı Kaldı!

09.04.2018 08:01

Gösteri dünyasının ünlü isimleri zayıflamak için birçok yöntem deniyor. Bazıları sağlığı için bazıları ise rolü için kilo veriyor. Bunu başarmak için spor, diyet veya ameliyat yöntemlerini deniyorlar. Son olarak mide küçültme ameliyatı ile 90 kilo veren Pelin Öztekin, ilk kez bikinili fotoğrafını paylaştı.

1
Mide küçültme ameliyatı ile 90 kilo veren Pelin Öztekin, ilk kez bikinili poz verdi.

2
Kaş'ta tatil yapan Öztekin, fit görünümüyle beğenildi.

3
Öztekin, yılın ilk bikinili pozunu Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

4
Oyuncu, 153 kiloya kadar çıkınca Nisan 2015'te mide küçültme ameliyatı olmuştu. BKM Mutfak'taki skeçlerde kilosuyla örtüşen rolleriyle adını geniş kitlelere duyuran Öztekin, mide ameliyatı sonrası ilk 6 ayda 158 kilodan 100 kiloya düşmüştü. Öztekin son olarak 21 ayda 90 kilo verip 63'e düştü. 31 yaşındaki oyuncu, formunu korumak için ise düzenli olarak spor yapıyor.

5
Verdiği kilolardan sonra vücudu deforme olan Öztekin, estetik ameliyat da olmuştu.

Son Dakika Pelin Öztekin'in Bikinili Pozunu Gören Şaştı Kaldı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

TV yıldızının sosyal medyada açtığı canlı yayına sevgilisi damga vurdu! Arkadan çırılçıplak geçti 8 annenin yüreğine ateş düştü! Melek yüzlü hemşirenin yaptıkları hastaneyi harekete geçirdi Cinsel içerikli sitede 24 saatte 8 milyon lira kazanan Bella Thorne dur durak bilmiyor! Son pozuna beğeni yağdı 20 hayaletle ilişkiye girdiğini iddia eden genç kadın aşk acısı çekiyor! Sebebi yine onlar Yeteneği sayesinde köşeyi dönecek! 1200 TL'ye aldığı aracı şimdi 8 milyon TL'ye satıyor