Pervasız çift, parkın ortasında insanları umursamadan ilişkiye girdi - Son Dakika

Pervasız çift, parkın ortasında insanları umursamadan ilişkiye girdi

01.02.2021 10:31

Avustralya'da bir çift parkın ortasında gündüz vakti yanlarından geçen insanları umursamadan cinsel ilişkiye girdi. Pervasız çift, yanlarına gelen köpekten bile rahatsız olmayıp rezilliğe devam etti.

1
Çevredekilerin uyarılarını dikkate almayan çift, yanlarına bir köpek gelince durdu ama köpeği uzaklaştırdıktan sonra tekrar ilişkiye girmeye devam etti.
2
Hava sıcaklığının 39 dereceye kadar çıktığı Avustralya'da çiftin herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girmelerine ait videonun internet üzerinden paylaşılmasından sonra internet kullanıcıları çifte büyük tepki gösterdi.
3
Bazı kullanıcılar virüs riski varken çiftin önemli bir işleri olmamasına rağmen sadece cinsel ilişkiye girmek için dışarı çıkmalarının Kovid-19 riskini hiçe saymalarının yanı sıra toplum ahlakına da aykırı davrandıklarını söyleyerek çifti yerden yere vurdu.
4
Videonun yayınlanmasından sonra polis, ilişkiye giren çiftin kimliğini tespit etmek için çalışmalara başladı. Çift, bulunması durumunda para cezası alacak.
5

Son Dakika Pervasız çift, parkın ortasında insanları umursamadan ilişkiye girdi - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

"Çıplaklar Festivali" ölümcül virüse rağmen bu yıl da yapılacak Ronaldo'nun sevgilisi sınırları zorladı! Verdiği çıplak pozlar Avrupa'da gündem oldu Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu! Türkiye'den de bir kent listeye girdi Zor nefes alıp veriyordu! 102 kilo veren gencin son hali inanılmaz Woody Allen'ın evlatlık kızına cinsel istismar iddiaları yeni belgeselle hortladı! İğrenç olay tavan arasında yaşanmış