Pervasızlığı pes dedirtti! 40 yaşındaki model üstsüz şekilde alışveriş yaptı - Son Dakika

Pervasızlığı pes dedirtti! 40 yaşındaki model üstsüz şekilde alışveriş yaptı

29.10.2020 16:38

40 yaşındaki Danimarkalı Insatagram modeli Gitte Von G, kimseye aldırmadan bir mağazaya yarı çıplak bir şekilde girip alışveriş yaptı.

1
Takipçileriyle paylaştığı cesur fotoğraflar ile sürekli adından söz ettiren Gitte, üzerine önü açık bir kaban atıp alışverişe çıktı.
2
İnce topuklu ayakkabısı ile mağazada bulunan diğer müşterilerin gözü önünde ürünlere bakan Gitte, bu davranışını heyecan verici bir tecrübe olarak tanımladı.
3
Genellikle açık giyinmeyi sevdiğini söyleyen Gitte, kısa bir ceket altında tamamen çıplak olmanın kendisine olağanüstü bir duygu verdiğini ve çok eğlenceli olduğunu söyledi.
4
Bazen evde gün boyu tamamen çıplak bir şekilde dolaştığını söyleyen Gitte, yarı çıplak bir şekilde alış veriş yaptığı mağazada yanlarında eşleri ve kız arkadaşları olan erkeklerin durup kendisine baktıklarını söyledi.
5
İnsanların kendisine dikkatli bir şekilde baktıklarını görmenin kendisi için çok eğlenceli bir deneyim olduğunu belirten Gitte'nin bu davranışlarını, bazı kullanıcılar aşırı derecede rahatsız edici buldu.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Pervasızlığı pes dedirtti! 40 yaşındaki model üstsüz şekilde alışveriş yaptı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement