Son Dakika Haberleri: Petek Dinçöz Yeni Sevgilisi ile Görüntülendi

Petek Dinçöz Yeni Sevgilisi ile Görüntülendi

6 yıl önce

Petek Dinçöz yeni sevgilisi Abdullah Taşkın'la birlikte ilk kez görüntülendi.

1
Geçtiğimiz yıl Can Tanrıyar'la olaylı bir şekilde ayrılan Petek Dinçöz, yeni sevgilisi tekstilci Abdullah Taşkın'la ilk kez birlikte görüntülendi.
2
33 yaşında olan şarkıcı Petek Dinçöz, 'Birlikte lunaparka bile gidiyoruz' dediği yeni sevgilisi ile ilgili ilk kez geçen hafta konuşmuştu.
3
Sevgilisinden evlilik teklifi aldığını söyleyen Petek Dinçöz, Abdullah Taşkın'la ilgili şöyle konuşmuştu: ''Sevgilim benden birkaç yaş küçük. Arkadaş ortamında tanıştık. Mesaj, telefon derken flört başladı. İleriye dönük konuşmalarımız da var. Abdullah evlilik teklifi de etti.'
4
Petek Dinçöz dört yıl önce boşanıp bir süre birlikte yaşadığı Can Tanrıyar'la olan ilişkisini geçen yıl olaylı bir şekilde bitirmişti.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15


Haber Yayın Tarihi: 07.10.2013 10:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Burun estetiği olmak için bıçak altına yatan genç kadının, operasyon esnasında kalbi durdu! Bu kentin neyden yapıldığını duyan şoke oluyor! Vefakar köpeğin inadı yürek sızlatıyor! 18 aydır sahibinin öldüğü yeri terk etmiyor! Rihanna Hollywood'da bulunan lüks villasını, 200 bin lira karşılığında kiraya verdi! Bu resimde gizlenen çöreği 22 saniyede bulabilir misin?