Petek Dinçöz Yeni Sevgilisi ile Görüntülendi - Son Dakika

Petek Dinçöz Yeni Sevgilisi ile Görüntülendi

07.10.2013 10:16

Petek Dinçöz yeni sevgilisi Abdullah Taşkın'la birlikte ilk kez görüntülendi.

1
Geçtiğimiz yıl Can Tanrıyar'la olaylı bir şekilde ayrılan Petek Dinçöz, yeni sevgilisi tekstilci Abdullah Taşkın'la ilk kez birlikte görüntülendi.
2
33 yaşında olan şarkıcı Petek Dinçöz, 'Birlikte lunaparka bile gidiyoruz' dediği yeni sevgilisi ile ilgili ilk kez geçen hafta konuşmuştu.
3
Sevgilisinden evlilik teklifi aldığını söyleyen Petek Dinçöz, Abdullah Taşkın'la ilgili şöyle konuşmuştu: ''Sevgilim benden birkaç yaş küçük. Arkadaş ortamında tanıştık. Mesaj, telefon derken flört başladı. İleriye dönük konuşmalarımız da var. Abdullah evlilik teklifi de etti.'
4
Petek Dinçöz dört yıl önce boşanıp bir süre birlikte yaşadığı Can Tanrıyar'la olan ilişkisini geçen yıl olaylı bir şekilde bitirmişti.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Petek Dinçöz Yeni Sevgilisi ile Görüntülendi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı