Petek'in Minisi Can'ı Kızdırdı - Son Dakika

Petek'in Minisi Can'ı Kızdırdı

10 yıl önce

1
Canlı yayında evlendiler. İlişkilerinin detaylarını canlı yayında konuştular. Olaylı bir şekilde boşanıp, yine basın aracılığıyla barıştılar. Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar fırtınalı ilişkilerini yine objektifler önünde yaşadı. Çift önceki gece eğlenmek için dışarı çıktı, eğlence saatlerce süren bir kavgaya dönüştü
2
Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar geçen hafta barışmalarına rağmen, eski günlerine döndü.

Tanrıyar'ın gece hayatını ayrılığa gerekçe gösteren Dinçöz, barışmanın ardından sevgilisine eğlence turlarında eşlik etti.

3
Önceki gece Nahide Motel'de açılışı yapan çift, çıkışta Dinçöz'ün mini eteği yüzünden tartıştı.

Frikik vermekten korkan Dinçöz, şoförüne battaniyeyle kameraları örtmesini söyledi. Şarkıcı, aracına bindikten sonra bacak bacak üstüne atınca Tanrıyar tepki gösterdi. “Arabayı battaniye ile kapattırıyorsun, koltukta bacaklarını açıyorsun. Bu nasıl iş?” diyerek şarkıcıya çıkıştı.

ATIŞMA yolda kavgaya dönüştü.

4
Tanrıyar tartışmaya rağmen geceye Reina'da devam etmek istedi. Dinçöz gönülsüz olsa da sevgilisinin ısrarına yenik düştü.

Çiftin kavgası sabaha kadar sürdü

5
Sevgililer 07.30'da mekandan çıkarken Dinçöz'ün mini eteğini örtmek için beline şal bağlaması dikkat çekti.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Haber Yayın Tarihi: 08.07.2010 02:41 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Kenan Doğulu'nun klibinde birkaç saniye gözükmüştü, şimdilerde Türkiye'nin hayran olduğu isim! Hadise işi abarttı! Ayna önünde mayosuyla dans edip kalçasını gösterdi

Son Dakika Haberleri