Petek'in Minisi Can'ı Kızdırdı - Son Dakika

Petek'in Minisi Can'ı Kızdırdı

08.07.2010 14:41

1
Canlı yayında evlendiler. İlişkilerinin detaylarını canlı yayında konuştular. Olaylı bir şekilde boşanıp, yine basın aracılığıyla barıştılar. Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar fırtınalı ilişkilerini yine objektifler önünde yaşadı. Çift önceki gece eğlenmek için dışarı çıktı, eğlence saatlerce süren bir kavgaya dönüştü
2
Petek Dinçöz ve Can Tanrıyar geçen hafta barışmalarına rağmen, eski günlerine döndü.

Tanrıyar'ın gece hayatını ayrılığa gerekçe gösteren Dinçöz, barışmanın ardından sevgilisine eğlence turlarında eşlik etti.

3
Önceki gece Nahide Motel'de açılışı yapan çift, çıkışta Dinçöz'ün mini eteği yüzünden tartıştı.

Frikik vermekten korkan Dinçöz, şoförüne battaniyeyle kameraları örtmesini söyledi. Şarkıcı, aracına bindikten sonra bacak bacak üstüne atınca Tanrıyar tepki gösterdi. “Arabayı battaniye ile kapattırıyorsun, koltukta bacaklarını açıyorsun. Bu nasıl iş?” diyerek şarkıcıya çıkıştı.

ATIŞMA yolda kavgaya dönüştü.

4
Tanrıyar tartışmaya rağmen geceye Reina'da devam etmek istedi. Dinçöz gönülsüz olsa da sevgilisinin ısrarına yenik düştü.

Çiftin kavgası sabaha kadar sürdü

5
Sevgililer 07.30'da mekandan çıkarken Dinçöz'ün mini eteğini örtmek için beline şal bağlaması dikkat çekti.
6
7
8
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Petek'in Minisi Can'ı Kızdırdı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor