Son Dakika Haberleri: Petshop'tan Köpek Satın Aldı Gerçeği Öğrenince Hayatının Şokunu Yaşadı

Petshop'tan Köpek Satın Aldı Gerçeği Öğrenince Hayatının Şokunu Yaşadı

8 gün önce

Çin'de petshoptan Japon Spitzi cinsi köpek alan kadın, hayvan büyüyünce hayatının şokunu yaşadı...

1
Çin'de yaşayan cins köpek meraklısı Wang isimli bir kadın, köpek sahibi olmak için barınağa gitmek yerine petshopa gitti ve sonrasında inanılmaz bir olay yaşadı. Petshop'tan Japon Spitzi cinsi köpek yavrusunu geçen Temmuz ayında 140 pound'a (814 TL) alan kadın aylar geçtikten sonra gerçeği fark edince hayatının şokunu yaşadı.
2
Wang, beyaz yavru köpeğin aylar içinde bir kez bile havlamadığını fark etti.
3
Hayvan 3 aydan sonra köpek maması yemeyi de bırakınca Çinli kadın bir gariplik olduğunu anladı.
4
Wang hayvanın büyüme süreciyle ilgili, “Üç aylıkken kürkü daha kalınlaştı ve yüzü sivrileşti. Kuyruğu normal bir köpeğinkinden daha uzundu. Diğer evcil köpekler benim hayvanımdan çok korkmuş gibi görünüyordu” dedi.
5
Daha sonra hayvanını bir uzmana gösteren Wang, aldığı köpeğin aslında bir tilki olduğunu öğrendi.
6
Wang köpeğinin aslında tilki olduğunu öğrendikten sonra daha iyi bir hayatı olsun diye hayvanı Hayvanat Bahçesi'ne verdi. Bir ay boyunca kontrolü yapıldıktan sonra hayvanat bahçesine kabul edilecek olan 30 santimetrelik tilkinin daha fazla büyümesi bekleniyor.
7Diğer Galeriler

En Tehlikeli Virüs Geri Geldi! Hurma Yerken Dikkat! Yırtık Pantolonla Bilinçsizce Güneşin Altına Geçerek Amele Yanığına Maruz Kalan 10 Kişi Kraliyet ailesi, Meghan Markle ve Prens Harry'nin Düğününden Çok Özel Fotoğraflar Paylaştı Hatipoğlu`na İlginç Soru: Evlenmek Üzere Olduğum Kızı Yarı Yolda Bıraktım, Günahı Nedir? Dünyadan Çarpıcı Fotoğraflar ve İlginç Hikayeleri