Photoshop değil gerçek! Dünyanın en ince beline sahip olmak için günde 18 saat korse takıyor - Son Dakika

Photoshop değil gerçek! Dünyanın en ince beline sahip olmak için günde 18 saat korse takıyor

22.09.2020 14:40

Amerika'nın Georgia eyaletinde yaşayan 26 yaşındaki Sammy Wilson, dünyanın en ince belli insanı olmak için günde 18 saat korse takıyor.

1
Daha önce kilolu olan Sammy Wilson isimli genç kadın, zayıflamaya karar verdi. Sıkı bir diyetle fazla kilolarından kurtulan genç kadın incelmekle yetinmeyip vücudunun şeklini değiştirecek zorlu çalışmalara girdi.
2
Sammy, 2019 yılının Nisan ayında kilo verdikten sonra kavisli bir vücuda sahip olmak için korse takmaya başladı. Sammy şuan 54.61 cm olan belini 38 cm yapmaya kararlı olduğunu söyledi.
3
Dünyanın en ince belli insanı olmak istediğini söyleyen Sammy, 38 cm'e düşmesi durumunda belinin genişliğinin yeni doğmuş bir bebek kadar olacağını ve şuan en ince bel dünya rekorunu geçeceğini söyledi.

4
Bir çocuk annesi Sammy, televizyonda bir kadının korse takarak ince bele sahip olduğunu gördükten sonra kendisinin de kilo verdikten sonra kavisli bir vücuda sahip olmak için korse takmaya başladığını söyledi.
5
Genç kadın, belinin gün geçtikçe daha da inceldiğini fark edince dünyanın en ince belli insanı olmak için korseyi takmaya devam ettiğini söyledi.
6
7
8
9
10
11
12

Son Dakika Photoshop değil gerçek! Dünyanın en ince beline sahip olmak için günde 18 saat korse takıyor - Son Dakika

YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı