Photoshop değil gerçek! Fotoğrafçı bu mucize kareyi yakalamak için günlerce uğraştı - Son Dakika

Photoshop değil gerçek! Fotoğrafçı bu mucize kareyi yakalamak için günlerce uğraştı

09.03.2021 16:04

İrlanda'da bir gölün üzerinde sürü halinde uçan sığırcık sürüsü, oluşturdukları şekille hayranlık uyandırdı. Dev kuş görüntüsü oluşturan sığırcıkların eşsiz anlarını fotoğraflayan sanatçı bu kare için bulunduğu yere 50 kez gidip geldi.

1
Fotoğrafçı James Crombie tarafından çekilen fotoğraflar, İrlanda Mullingar'da bulunan bir nehir üzerinde mükemmel bir şekilde senkronize olmuş kuş sürüsünü gösteriyor. Görüntüler oldukça şaşırtıcı.
2
AYNI YERE 50 KEZ GİDİP GELDİ
AYNI YERE 50 KEZ GİDİP GELDİ
Fotoğrafçı Crombie, kuşların fotoğraflarını çekmek için buraya tam 50 kez gidip geldi.
3
Yakın zamanda İrlanda Basın Fotoğrafçıları Derneği tarafından yılın basın fotoğrafçısı seçilen Crombie, The Irish Times'a şunları söyledi: ''Buraya istediğim görüntüyü elde edene dek tam 50 kez gidip geldim. Şekiller yaptıklarını görebiliyordum.
4
"Ancak beklemek istedim. İstediğim görüntüleri elde etmem aylar aldı ve mükemmel fotoğrafları bulana kadar 400 ila 500 kare çektim."
5
"Gölün etrafındaki sazlıklara yuva yapıyorlar ve her dört veya beş günde bir gün batımına doğru hareket ediyorlar ve hareket ettiklerinde şekiller oluşturuyorlar. Ve işte bu anı yakalayabildiğim için çok mutluyum."

6
Sığırcıklar, avcılara karşı bir koruma biçimi olarak, sıcak kalmak ve hatta iletişim kurmak için bu şekilde birlikte uçuyorlar.

7
8
9
10

Son Dakika Photoshop değil gerçek! Fotoğrafçı bu mucize kareyi yakalamak için günlerce uğraştı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez