Photoshop sanan yanılıyor! Buz tutan göle çıkıp düğün fotoğrafı uğruna ölümü göze aldılar! - Son Dakika

Photoshop sanan yanılıyor! Buz tutan göle çıkıp düğün fotoğrafı uğruna ölümü göze aldılar!

11 gün önce

Dondurucu soğukların etkisi ile tamamen donan Borabay Gölü, gelin-damatların favori fotoğraf çekim mekanı oldu.

1
Ferhat ile Şirin efsanesinin yaşandığı Amasya'da yüzeyi buz tutan Boraboy Gölü, gelin-damatlar tarafından fotoğraf çekimi için tercih ediliyor.

2
Gölün yüzeyinde objektiflere poz veren bir gelin ve damat, buzda dans etmeyi de ihmal etmedi.

3
Bölgede kar yağışı ve sıfırın altına düşen hava sıcaklığı nedeniyle 80 metre genişlik ile 25 metre derinliğe sahip Boraboy Gölü'nün yüzeyi buzla kaplandı.
4
Bazı yeni çiftiler üzeri karla kaplı, zümrüt yeşili ağaçların ve yüzeyinin buz tutmasıyla görenleri hayran bırakan gölün kıyısında fotoğraf çektirip görüntü aldırırken, hayatlarının en güzel anını kaydeden cesur bir gelin ile damat ise göl yüzeyinde yürüyüp dans etti.
5
O muhteşem anlar drone objektiflerine yansıdı.
6
Çiftin kamera çekimlerini yapan fotoğraf sanatçısı Orhan Apaydın, her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği, bungalov evler, kamp ve piknik alanlarının yanı sıra

doğa yürüyüşü parkuru ile dinlenme alanlarının bulunduğu Boraboy Gölü'nde yılın her dönemi renkli çekimler gerçekleştirdiklerini söyledi.

7

Haber Yayın Tarihi: 10.02.2020 12:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kürtajla alınmak istenen down sendromlu kız model oldu Ölümcül virüsle savaşan Çin'de evcil hayvanlar gasp edilip öldürüldü Türkiye'nin en mutlu şehirleri belli oldu! Zirvedeki kentin 2020'ye kadar trafik lambası bile yoktu Suudiler, ülkelerini istila eden çekirgeleri yemeye başladı Acun Ilıcalı'nın, 'mucize çocuk' dediği 4,5 aylık hamile kızı Banu'nun hikayesi yürek sızlattı