Photoshop sanan yanılıyor! Buz tutan göle çıkıp düğün fotoğrafı uğruna ölümü göze aldılar! - Son Dakika

Photoshop sanan yanılıyor! Buz tutan göle çıkıp düğün fotoğrafı uğruna ölümü göze aldılar!

10.02.2020 12:17

Dondurucu soğukların etkisi ile tamamen donan Borabay Gölü, gelin-damatların favori fotoğraf çekim mekanı oldu.

1
Ferhat ile Şirin efsanesinin yaşandığı Amasya'da yüzeyi buz tutan Boraboy Gölü, gelin-damatlar tarafından fotoğraf çekimi için tercih ediliyor.

2
Gölün yüzeyinde objektiflere poz veren bir gelin ve damat, buzda dans etmeyi de ihmal etmedi.

3
Bölgede kar yağışı ve sıfırın altına düşen hava sıcaklığı nedeniyle 80 metre genişlik ile 25 metre derinliğe sahip Boraboy Gölü'nün yüzeyi buzla kaplandı.
4
5
O muhteşem anlar drone objektiflerine yansıdı.
6
Bazı yeni çiftiler üzeri karla kaplı, zümrüt yeşili ağaçların ve yüzeyinin buz tutmasıyla görenleri hayran bırakan gölün kıyısında fotoğraf çektirip görüntü aldırırken, hayatlarının en güzel anını kaydeden cesur bir gelin ile damat ise göl yüzeyinde yürüyüp dans etti.
7
Çiftin kamera çekimlerini yapan fotoğraf sanatçısı Orhan Apaydın, her yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği, bungalov evler, kamp ve piknik alanlarının yanı sıra

doğa yürüyüşü parkuru ile dinlenme alanlarının bulunduğu Boraboy Gölü'nde yılın her dönemi renkli çekimler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Son Dakika Photoshop sanan yanılıyor! Buz tutan göle çıkıp düğün fotoğrafı uğruna ölümü göze aldılar! - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu Yıllar sonra ekranlara dönen Memoli yeni imajıyla tam not aldı Bahçıvan evin hanımına göz dikti! Önce tecavüz edip sonra gözünü kırpmadan öldürdü Müstehcen pozlarıyla milyonlarca takipçisini mest eden fenomene Tiktok'tan kötü haber Yıldız futbolcu McKennie, gözlerini Can Yaman'ın sevgilisi Diletta'nın kalçalarından alamadı