Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı - Son Dakika

Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı

21.10.2020 09:35

Paylaşımları ve söylemleriyle dikkat çeken şarkıcı Hatice, pilates yaptığı anları paylaştı. 41 yaşındaki şarkıcı, egzersiz yaparken çekilen fotoğrafına, "Küçük dağları ben yarattım" notunu düştü. Ünlü şarkıcının bu notu ise tepki çekti.

1
Koronavirüsün etkisiyle kendini karantinaya alan ünlü isimler, kapanan spor salonları yerine evlerinde egzersizlerini sürdürmeye başlamıştı. Pek çok isim bu alışkanlığını sürdürürken, bazıları da spor salonlarında soluğu aldı.
2
Spora olan tutkusuyla bilinen şarkıcı Hatice pilates yaptığı anları Instagram hesabından paylaştı. Fit kalma sırrını "Önce bol spor, sonra sınırsız yüzme" şeklinde açıklayan şarkıcı Hatice, yaptığı hareketle sınırları zorladı.
3
41 yaşındaki şarkıcının "Küçük dağları ben yarattım" notuyla paylaştığı gönderisi sosyal medyada büyük yankı buldu. Takipçilerin çoğu şarkıcının notunu eleştiri yağmuruna tuttu.
4
İddialı sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık magazin gündemine gelen Hatice, geçtiğimiz gün bir paylaşımın altına sevgilisiyle ilgili yaptığı "Benimki de çocuk çocuk diyor hamile taklidi yapayım da kaçmasın" yorumu tepki çekmişti.
5
Yorumu bir takipçi tarafından eleştiri alan Hatice, yazdığının tamamen şaka olduğunu ifade etmişti.
6
Öte yandan ünlü şarkıcı kendisinden 10 yaş küçük Ali Kemal Sarı ile ile geçtiğimiz yıl aşk yaşamaya başlamıştı.

7
41 yaşındaki şarkıcı, sevgilisinden evlilik teklifi aldığını, Ali Kemal Sarı'nın oynayacağı film bittikten sonra nikah masasına oturmak istediklerini açıklamıştı
8
Hatice, geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle fotoğrafına, "Bana annelik sana da babalık çok yakışır sevgilim" notunu yazmıştı.
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı - Son Dakika


Advertisement