Pınar Altuğ'dan Cinsel İlişki İtirafı: Olmazsa Asla Olmaz - Son Dakika

Pınar Altuğ'dan Cinsel İlişki İtirafı: Olmazsa Asla Olmaz

28.04.2019 10:29

Ünlüler dünyası bizi her geçen gün şaşırtmaya devam ediyor. Tüm hayatları göz önünde olan bu insanların cinsellikle ilgili itirafları da dikkat çekiyor. İşte ünlü isimler ve çok konuşulacak cinsel ilişki itirafları...

1
Pınar Altuğ
Pınar Altuğ
Cinsellik olmadan hayat olur mu? Asla olmaz. Benim seksapelimi ön plana çıkarıp bununla iş yapmıyor olmam, ruhumun öyle olmadığı anlamına gelmiyor. Cinsellikle bir şeyleri ele geçirmeye ucuz buluyorum. Bir de mahrem olmayı seviyorum.
2
Yonca Evcimik
Yonca Evcimik
Yonca Evcimik cinsel ilişki için "Çok önemlidir. Olmazsa olmazdır! Cinsellik olmadan ilişki belli bir yaşa kadar gitmez. Nefes almak kadar doğal" dedi.
3
Rafet El Roman
Rafet El Roman
Rafet El Roman, "Benim için cinsellik her şey. Tamam duygusal bir adamım ama ten uyuşmazsa, cinsel ilişki olmazsa o ilişkide hiç durmam. Beni tatmin etmiyorsa öyle bir ilişki istemem. Çok romantiğim, çok duygusalım. Günün her anını o kadınla yaşamayı severim. Ama cinselliği uymuyorsa her şey biter" dedi.
4
Tuğba Ekinci
Tuğba Ekinci
"Cinsel hayatta sorun çıkarsa ve kötü bir cinsel hayat söz konusuysa o ilişki yürümez. Benim hayatıma bakımsız bir erkek giremez. Ya sporcu ya oyuncu olmak zorunda. Kasları olmayan bir erkeğe erkek demiyorum. Erkek dediğin kamyon gibi olacak.
5
Tuğba Özay
Tuğba Özay
"Cinsellik tabii ki ilişkide çok önemli; hatta uzun süreli beraberliklerde çoğu zaman cinsel ilişki kurtarıcı... Cinsel ilişkide başarılı olmadığını düşünenler varsa, fantezi dünyalarını genişletebilirler. Sonuçta belli bir yaştan sonra kimse evcilik oynamıyor."
6
Didem Erol
Didem Erol
Cinsel ilişki olmazsa elbette ilişki biter, kimse bunu inkar edemez. Bence de cinsel ilişki çok önemli... İlişkiye girmediğin insanla ömür boyu yaşayamazsın. Kötü cinsel ilişki yaşadığım hiç kimseyle ilişki yaşamam; hatta ilişkiye başlamam bile!
7
Billur Kalkavan
Billur Kalkavan
İnternette cinsel içerikli film yasaklanmasına karşıyım. Dünyanın her yerinde çocukların izlemesini istemediğin şeyleri yasaklayabilirsin ama günümüzde insanları zaptetmek zordur... Ben yetişkin filmlerini seyretmeyi severim. Kendi fikrim ve zevkim bu. Bazen izlemek istiyorum ama Türkiye'de sitelere giremiyorum...
8
Heidi Klum
Heidi Klum
Bazı insanlar yatakta daha deneyimli, bazıları ise daha sıkıcı. Vahşi ve çılgınsa insan bunu açığa çıkarmalı. Bazen renk katmak için çaba sarf etmek, normal kabul edilenin dışında bir şeyler yapmak iyidir.
9
Angelina Jolie
Angelina Jolie
İnsanların, hamileliğin cinsel hayat için kötü olduğunu söylediklerini duymuştum. Hayır, tam tersi olduğunu düşünüyorum. Bu, cinsel hayat için harika. Sizi daha yaratıcı olmaya zorluyor."
10
Scarlett Johansson
Scarlett Johansson
Arabada cinsel ilişkiye girmeyi seviyorum. Gerçekten çılgın ve değişik bir şey yapmak isteseydim arka koltuğu seçerdim.
11
Lady Gaga
Lady Gaga
Cinsel ilişkiye girmeyi çok seviyorum. Hislerimi beynimde canlandırarak zihin gücüyle orgazm olabiliyorum.
12
Eva Mendes
Eva Mendes
50 eyalette cinsel ilişkiye girdim. Bunların çoğu gençliğimde yaptığım yolculuklar sırasındaydı. Belki de temiz havadan.

Son Dakika Pınar Altuğ'dan Cinsel İlişki İtirafı: Olmazsa Asla Olmaz - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)
  • emin misina: pınar altuğ a yazıyorum. pınarcım emin misin sen hayatımıza girdiğin son 20 yılda mahrem bişeyin kaldımıki senin mahremi seviyorum diyosun. çocukları olan bir anne olarak cinsellik yorumu yapıyosun ulu orta ne mahremi allasen. allah seni ve senin gibilere layık olduğunuz gibi muamele eder inşallah. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
18:18
Advertisement