Pınar Altuğ'dan, kıyafeti hakkında çirkin yorum yapan takipçisine sert tepki: Allah belanı versin - Son Dakika

Pınar Altuğ'dan, kıyafeti hakkında çirkin yorum yapan takipçisine sert tepki: Allah belanı versin

19.04.2020 10:26

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, sosyal medyada bir takipçisinin yaptığı yorum karşısında çileden çıktı. Altuğ, "Hep aynı kıyafet tarzı başka bir b.. yok" diyen takipçisine " Allah belanı versin! Kendi b...da boğul inşallah" diyerek sert bir şekilde tepki gösterdi.

1
Bir süredir ev karantinasında olan ve bu süre zarfında sosyal medya hesabı üzerinden kızı Su ile birlikte mutfakta hünerlerini sergileyen Pınar Altuğ, yine çirkin yorumların hedefi oldu.
2
Geçtiğimiz günlerde eşi Yağmur Atacan'la düğünlerinde öpüşürken çekilen bir fotoğrafı paylaşan ve eleşitiri alan Altuğ'a bu kez de kıyafet nedeniyle olumsuz yorum geldi.

3
Altuğ, bir sosyal medya kullanıcısının "Zaten hep bir olmayan kalite peşindesin hep aynı kıyfaet tarzı. Giyecek başka bir b... yok zaten. Bir de utanmıyorsunuz y! Meslekdaşınız bugün evladını kaybetti, sen hala daha iyi anne rollündesin. Ne yapsan da oluru yok bu durumun. Utanmazsın, vicdansızsın" yorumu üzerine çileden çıktı.
4
Altuğ, " Allah senin belanı versin! Kendi b... boğul inşallah! Hayatımda ilk defa birine böyle cümleler yazıyorum. Bu mantıkta olan herkes için gönlümün en derinden geçendir. Allah topunuzun belasını versin!" cevabıyla yoruma karşılık verdi.
5
6
7
8
9

YORUMLAR (13)
  • uşaklı ibo..: Nasrettin hocaya demişler hocam falanca kişi falanca işlere bulaşmış hoca banane demiş demişler hocam yorum yapmayacakmısın hocada sanane demiş..banane ve sanane kim ne giyerse giysin ne diye insanın canını sıkıyorsunuz üç günlük dünya değermi.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • müjdat: sanatçıda kalite ve sanat anlamında bir hüner yoksa ozaman sadece kalıyor fizik ve görselliğe dikkat çekerek gündemde kalmak. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Pınar Altuğ'dan, kıyafeti hakkında çirkin yorum yapan takipçisine sert tepki: Allah belanı versin - Son Dakika


Advertisement