Son Dakika Haberleri: Pınar Altuğ'un ilk eşini duyan şaşıp kalıyor! Bakın neden ayrıldılar

Pınar Altuğ'un ilk eşini duyan şaşıp kalıyor! Bakın neden ayrıldılar

25 gün önce

2008 yılında, kendisinden 9 yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile dünyaevine giren Pınar Altuğ'un ilk eşinden ayrılma nedenini duyunca çok şaşıracaksınız.

1
Çocuklar Duymasın dizisindeki 'Meltem' karakteriyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Pınar Altuğ'un, meslektaşı Yağmur Atacan ile evlenmeden önce epey vukuatlı bir aşk hayatı olduğunu söylesek...
2
Pınar Altuğ, 2000 yılının Ağustos ayında, tekstilci Umut Elçioğlu ile dünyaevine girdi. Yaklaşık 3 yıl evli kalan çiftin ani boşanması, magazin gündemine bomba gibi düştü.
3
O dönem, Çocuklar Duymasın dizisiyle sarsılmaz bir ün yakalayan Altuğ, başarılarıyla olduğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken bir isimdi.
4
Ancak Altuğ ve eşi Umut Elçioğlu'nun ayrılığı, bir anda tüm dengeleri bozdu. İddiaya göre Altuğ, eşi Umut Elçioğlu Kocaeli'nde askerlik yaparken, kocasını Tony Teodoridis ile aldattı. Karısının şüpheli tavırlarından şüphelenen Elçioğlu, askerde izne ayrılarak hiç kimseye haber vermeden evine gitti ve camdan kaçmaya çalışan Tony'yi gördü...
5
Elçioğlu, o dönem kendisini arayan gazetecilere, "Ne için aradığınızı biliyorum. Konuşmak istemiyorum. Yorum yapmayı da uygun görmüyorum" dese de, Pınar Altuğ'un boşandıktan sonra Tony ile yeni bir aşka yelken açması, ihanet iddialarını güçlendirdi.
6
Tony'den gelen itiraf, adeta her şeyi ortaya döker nitelikteydi. Altuğ ile yollarını ayıran Tony Teodoridis, Pınar Altuğ'un kendisini Can Tezal ile aldattığını itiraf ederek, "Ne ekerseniz onu biçersiniz. Umut Elçioğlu'nun başına ne geldiyse, aynısı benim başıma da gedi. O ne hissettiyse aynısı ben de hissediyorum. Ama ben Umut kadar sinirli değilim. Çünkü ben evli değildim" dedi.
7
Adı Can Tezal'la anılan Altuğ, 2006 yılında yayınlanan 'İlk Aşkım' dizisinin setinde tanıştığı Yağmur Atacan'la aşk yaşamaya başladı.
8
Aralarında 9 yaş olan çift, 2008 yılında dünyaevine girdi.
9
Çiftin, 2009 yılında Su isimli bir de kızları oldu.
10
Sosyal medyada, eşiyle arasındaki yaş farkı sık sık eleştirilen Pınar Altuğ, gelen eleştirileri yanıtlamaktan kaçınmıyor.
11
12Haber Yayın Tarihi: 25.10.2019 09:07 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!