Pınar Altuğ'un yeni imajı sosyal medyada olay oldu! Yorum yağmuruna tuttular - Son Dakika

Pınar Altuğ'un yeni imajı sosyal medyada olay oldu! Yorum yağmuruna tuttular

Ünlü oyuncu Pınar Altuğ, Instagram hesabından paylaştığı son fotoğrafla, yeni imajını takipçilerinin beğenisine sundu. Altuğ'un fotoğrafına kısa sürede yüzlerce yorum yağdı.

1
Çocuklar Duymasın dizisindeki Meltem karakteriyle akıllara kazınan ünlü oyuncu Pınar Altuğ, bildiğiniz üzere Instagram'da oldukça aktif.
2
Özellikle yaşı ve eşiyle ilgili yapılan eleştirilere yanıt vermekten kaçınmayan Altuğ, dün Instagram'dan paylaştığı kahküllü pozuyla yeniden gündeme geldi.
3
Yeni saç stilini, ''Değişiklik iyidir? Midir?'' notuyla paylaşan Altuğ'un fotoğrafına kısa sürede yüzlerce yorum yağdı. Kullanıcılar, ''10 yıl geriye gitmişsiniz'', ''Estetikte yapılmış bence'', ''Fıstık olmuşsun'' ve ''Photoshopuna sağlık'' gibi yorumlarda bulundular.
4
Altuğ, kendisine ''En sonunda sen de shopladın fotoğrafı'' diyen takipçisine ise, ''Sonradan yapmadım, direkt programla çektim, makyaj yapmaktan daha kolay.'' yanıtını verdi.
5

Haber Yayın Tarihi: 18.10.2019 16:38

Son Dakika Pınar Altuğ'un yeni imajı sosyal medyada olay oldu! Yorum yağmuruna tuttular - Son Dakika

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü