Pirina havuzuna düşen ineğin çırpınışı! İş makinesiyle 1 saatte kurtarıldı - Son Dakika

Pirina havuzuna düşen ineğin çırpınışı! İş makinesiyle 1 saatte kurtarıldı

25.02.2020 09:51

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; zeytin atıklarından oluşan ve yakıt olarak kullanılan pirinanın bekletildiği havuza düşen ineği itfaiye ekipleri 1 saatlik çalışmayla anca kurtardı.

1
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde; zeytin atıklarından oluşan ve yakıt olarak kullanılan pirinanın bekletildiği havuzdan yükselen sesler vatandaşın dikkatini çekti.
2
Pirima içinde çırpınan bir inek olduğunu fark eden vatandaşlar, hayvanı havuzun içerisinde çıkarmak için hemen itfaiye ekiplerini aradı.
3
Vatandaşların ihbarıyla harekete geçen Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Amirliği bünyesindeki Ayvalık İtfaiye Grup Amirliği ekipleri fabrikanın prina havuzuna düşen ineği kurtarabilmek için seferber oldu.
4
Yaklaşık 1 saatlik çabaların ardından, bir iş makinesi yardımıyla havuzdan kurtarılan inek, önce bol su ile yıkandı ve sonrasında da sahibine teslim edildi.
5
6
7

YORUMLAR (21)
  • güneş: havuzun cevresine tel gibi bişey yapmak lazım. başka hayvanlarda düşebilir cocukda düşebilir. yetkililerin acilen önlem almaları gerekli. yazık hayvana... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • suat doğan: bu tür yerlerin etrafına yarım metrelik çit bile çekmek zor mu? ya yakınlarda oynayan çocuklar düşse Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Pirina havuzuna düşen ineğin çırpınışı! İş makinesiyle 1 saatte kurtarıldı - Son Dakika


Advertisement