Pişman olması yetmedi! 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen ömür boyu bu damgayla yaşayacak - Son Dakika

Pişman olması yetmedi! 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen ömür boyu bu damgayla yaşayacak

17.11.2020 16:55

Amerika'nın Illinois eyaletinde 24 yaşındaki öğretmen Allyssa Gustafson'un hakkında, 14 yaşındaki bir öğrencisi ile defalarca ilişkiye girdiği ortaya çıkınca soruşturma açıldı. Mahkeme, öğretmenin 'cinsel tacizci' ibaresinin siciline işleneceğini belirtti.

1
2019 yılında sınıfta tanıştığı öğrencisi ile ilişkiye girdiğini ve öğrencisine iç çamaşırlı fotoğraflarını gönderdiğini itiraf eden öğretmene, çıktığı mahkeme tarafından dört yıl hapis cezası verildi.
2
Allyssa isimli öğretmen, mahkemede yaptığı açıklamada yaptığı hareketinin toplum ahlakına aykırı olduğunu ve birçok kişiyi incittiğini söyleyerek pişman olduğunu söyledi.

3
Allyssa, öğrencisiyle cinsel ilişkiye girmesinin ardından mahkemeye çıktı. Gözyaşları içinde mağdur ettiği çocuğun annesinden özür dileyen öğretmenin cezaevinde kalmasına gerek olmadığı kararına varılırken, 'cinsel tacizci' ibaresinin siciline işleneceği belirtildi.
4
Öğretmen şartlı olarak tahliye dildi. Olaydan sonra çalıştığı okuldan kovulan öğretmen başka bir şehre taşınıp farklı bir iş yaparak hayatına devam edeceğini söyledi.
5
6

Son Dakika Pişman olması yetmedi! 14 yaşındaki öğrencisiyle ilişkiye giren öğretmen ömür boyu bu damgayla yaşayacak - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement