Pişmanlığın son bakışları! Aslan ve bufalo arasındaki ölümcül mücadelede şaşırtan final - Son Dakika

Pişmanlığın son bakışları! Aslan ve bufalo arasındaki ölümcül mücadelede şaşırtan final

25.04.2021 10:44

Vahşi yaşamda hayatta kalma mücadelesi inanılmaz anlara sahne oluyor. Öyle ki doğada en güçlü olarak tanımladığımız aslanın dahi yenildiğine şahit olabiliyoruz. Tıpkı Aslan ve bufalo arasında bir saat süren kavgada bufalonun aslanın karnına boynuzlarını saplayarak öldürdüğü gibi.

1
Zambiya'da bulunan Güney Luangwa National Park Park'ta bir aslan su içmekte olan buffalo sürüsüne saldırdı.
2
Aslan sürüde yakaladığı yaklaşık bir tonluk buffaloyu öldürmeye çalıştı.
3
Yaklaşık bir saat süren mücadele sonrası buffalo boynuzunu aslanın karnına batırmayı başardı.
4
Yediği darbe ile yere yığılan aslan hareket edemeyecek duruma geldi. Aslan yere yığıldıktan sonra sürüde bulunan diğer buffalolar aslanın tekrar harekete geçme ihtimaline karşı başında bir süre beklediler.
5
Aslan ve buffalo arasındaki mücadeleyi fotoğraflayan 31 yaşındaki fotoğrafçı Matt Armstrong-Ford, aslan ve buffalo arasındaki kavgayı ağır sıklet boks maçına benzetti.
6
Fotoğrafçı aslanın aldığı darbeden dolayı hemen ölmediğini ama ağır yaralı olduğu için güçsüz düştüğünü ve aynı günün akşamında bir sırtlan tarafından öldürüldüğünü söyledi.
7
Buffalolar, sahip oldukları boynuzlar sayesinde Afrika'nın en ölümcül hayvanlarından bir tanesi olarak görülüyor.

Son Dakika Pişmanlığın son bakışları! Aslan ve bufalo arasındaki ölümcül mücadelede şaşırtan final - Son Dakika


YORUMLAR (19)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement