Piyangodan Para Kazandı Çadırda Yaşıyor - Son Dakika

Piyangodan Para Kazandı Çadırda Yaşıyor

09.06.2013 22:52

Piyangodan 50 bin dolar kazanan talihli çadırda yaşıyor.

1
PİYANGO'dan 50 bin dolar kazanan evsiz Amerikalı, hayatını derme çatma çadırında sürdürmek istediğini söyledi.
2
Evsiz olarak 1978'den bu yana derme- çatma yapı ve çadırlarda yaşamını sürdüren Amerikalı, 58 yaşındaki Dennis Mahurin, piyangodan 50 bin dolar kazandı. Illinois eyaletinin Bloomington kentinde oturan Mahurin, kazandığı piyangoya rağmen hayatını, ormanlık alandaki çadırında sürdürmek istediğini belirtti.
3
Amerikalı evsiz, büyük ödülü, geçen hafta bir benzin istasyonunda sadece 3 dolara satın aldığı bir kazı kazan biletinden elde etti. Kazıdığı bileti, 1.000 dolar kazandığını sanarak, aldığı benzinliğe geri götüren Mahurin, 1000 dolar değil ama büyük ödülü kazandığının kendisine söylenmesinden sonra düşecek gibi olduğunu anlattı.
4
Kendi halinde mutlu bir yaşam sürdürdüğünü belirten evsiz Mahurin, çadırını yenileyerek çadırda yaşamaya devam edeceğini belirtti. Zengin olan Amerikalı diş masraflarına da yapacağı bir harcamadan sonra, kalan parasını tasarruf hesabına yatırmayı planladığını söyledi.

Son Dakika Piyangodan Para Kazandı Çadırda Yaşıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı