Piyanist Reklam Filmi İçin İstanbul'a Geldi - Son Dakika

Piyanist Reklam Filmi İçin İstanbul'a Geldi

04.09.2013 10:08

'Piyanist' adlı filmle Oscar ödülü kazanan Amerikalı ünlü aktör Adrien Brody, marka yüzü olduğu deri firmasının reklam çekimleri için İstanbul'a geldi.

1
2002 yapımı olan 'Piyanist' filmindeki başarılı performansıyla 'en iyi erkek oyuncu' dalında Oscar ödülü kazanan Adrien Brody, marka yüzü olduğu deri firmasının reklam filmi çekimleri için İstanbul'a geldi.
2
Amerikalı oyuncu, önceki akşam sevgilisi Rus model Lara Lieto ile Atatürk Havalimanı'nda görüntülendikten sonra havalimanından konaklayacakları Çırağan Sarayı'na geçti.
3
Brody ve Lieto, reklam çekimlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul turuna çıkacak, şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezecek.
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Piyanist Reklam Filmi İçin İstanbul'a Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti