PKK'nın Aygün'ü Kaçırdığı Bölge - Son Dakika

PKK'nın Aygün'ü Kaçırdığı Bölge

13.08.2012 22:01

1
Terör örgütü PKK, CHP Tunceli milletvekili Hüseyin Aygün'ü kısa bir süre sonra serbest bırakacağını açıkladı.
2
PKK tarafından yapılan açıklamada, Hüseyin Aygün'ün, siyasi tavrı dolayısıyla yapılan "yoğun şikayetler" üzerine "gözaltına" alındığı belirtildi.
3
Hüseyin Aygün'ün, Türkiye'de devletin, Dersim'e ve Dersim halkına yönelik yürüttüğü politikalara ve ayrıca Dersim'de geliştirilmek istenen barajlara dikkat çekmek ve kendisinin bu politikaların hizmetine girmemesi gerekliliğini hatırlatmak amacıyla 'gözaltına' alındığını savunan terörist örgüt, "Gerekli idari ve hukuki işlemlerin tamamlanması ardından Hüseyin Aygün, kısa bir süre içerisinde serbest bırakılacaktır" ifadesini kullandı.
4
5
6
7
8
9
10

Son Dakika PKK'nın Aygün'ü Kaçırdığı Bölge - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi