Plajdaki yaratık korku saldı! Kimse ne olduğunu anlayamadı - Son Dakika

Plajdaki yaratık korku saldı! Kimse ne olduğunu anlayamadı

04.10.2019 15:55

Geçtiğimiz günlerde, İngiltere'nin sahil beldesi Woolacombe'da kıyıya vuran yaratık, plaj sakinleri arasında korku yarattı. Kimi, gizemli canlının bir yılan balığı olduğunu, kimiyse balina bağırsağı olduğunu öne sürdü.

1
İngiltere'nin Kuzey Devon bölgesinde bulunan Woolacombe plajında, geçtiğimiz Cumartesi günü sıra dışı anlar yaşandı.

2
Sahile vuran ilginç canlının fotoğraflarını çeken Richard Walden, fotoğrafları Facebook üzerinden paylaşarak tuhaf yaratığın ne olduğuna dair sosyal medyadan yardım istedi. Gelen yorumlar ise bir hayli ilginçti... Kimi bu canlının bir uzaylı olduğunu, kimiyse bir yılan balığı olduğunu öne sürdü. Tuhaf yaratığını balina bağırsağı olduğunu söyleyen bile vardı.
3
Bir kullanıcı ise ''Kıyılarımızda tuhaf şeyler oluyor'' diyerek, geçtiğimiz Haziran ayında yine İngiltere'de bulunan Exmouth plajında rastlanan ilginç yaratığı hatırlattı.

Son Dakika Plajdaki yaratık korku saldı! Kimse ne olduğunu anlayamadı - Son Dakika


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum