Playboy'a Kapak Olan Türk Güzeli Cesurluğuyla Instagram'ı Sallıyor - Son Dakika

Playboy'a Kapak Olan Türk Güzeli Cesurluğuyla Instagram'ı Sallıyor

Sosyal medyanın yeni fenomeni Elif Çelik, her paylaşımıyla Instagram'da beğeni topluyor.

1
Manken Elif Çelik paylaştığı fotoğraflarla yine olay yarattı. Instagram'da 223 bin takipçisi olan Çelik, paylaşımlarıyla magazin gündemine oturdu.

2
2015 yılında Playboy'un Slovakya edisyonuna kapak olan Elif Çelik adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Çelik 2016 yılında da Playboy'un Meksika edisyonuna kapak olmuştu.

3
Modelin yeni hedefi Playboy'un Amerika edisyonunda kapak olmak. Playboy'a kapak olarak bir anda dikkatleri üzerine çeken Elif Çelik, verdiği röportajda, "Bir Türk kızı Playboy'a kapak olacaksa o benim" demişti.

4
29 yaşındaki model Playboy'da ününe ün kattıktan sonra Instagram paylaşımlarında da cesaretin dozunu artırdı. Takipçileriyle her anını paylaşan model, zaman zaman çıplak pozlarıyla dikkat çekiyor.

5
Aslen Lübnan'lı olan Elif Çelik, 15 Aralık 1988 yılında Diyarbakır'da dünyaya geldi. 16 yaşına kadar bale yapan, özgürlüğüne düşkün Elif Çelik'in bir hayali vardı o da 'Playboy kızı' olmak.

6
Elif Çelik'in hayatını İngilizce eğitimi için gittiği Miami'de birkaç fotoğrafçıya verdiği çıplak pozlar değiştirdi. Bu pozlarla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

7
Sosyal medya'da yayınladığı pozlarıyla dikkat çeken Elif Çelik, 'Kolpaçino', 'Kanıt' ve Mehmet Ali Erbil'in sunmuş olduğu programda hosteslik yapmış ayrıca Faruk Aksoy'un yapım ve yönetmenliğini üstlendiği 'Erkekler' adlı komedi filminde oynayarak oyunculuk hayatınada adım attı.

8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 23.05.2017 09:54

Son Dakika Playboy'a Kapak Olan Türk Güzeli Cesurluğuyla Instagram'ı Sallıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü İntikam almak isteyen çalışan, amirinin kahvesine kimyasal madde koydu Kimi partnerinin kalçalarına dokundu kimi konuğunun pantolonunu indirdi! İşte Türk televizyon tarihinden 12 skandal an Asırlık sır bir türlü çözülemiyor! Bu adada herkes 100 yıldan fazla yaşıyor