Playboy'a Soyunan Türk Kızına Annesi Küstü - Son Dakika

Playboy'a Soyunan Türk Kızına Annesi Küstü

16.04.2011 10:06

1
2
Playboy'un Almanya edisyonuna kapak olan Türk kızı Sıla Şahin, Almanya'da yaşayan Müslümanlar arasında, “Bir Müslüman böyle pozlar verir mi?” tartışması başlattı.

Aslı Şahin, “Annem artık benimle konuşmuyor” diye açıklama yaptı.

3
ARKADAŞLARI HAYRAN KALDI

Sıldada Sıla tartışması! İlk kez bir Playboy dergisine kapak olan Türk kızı Sıla Şahin, Almanyada günün konusu oldu. Şahin, arkadaşlarının cesaretine hayran kaldığını ancak annesinin kendisiyle konuşmadığını söyledi. Bu arada Almanya'da yaşayan Müslümanlar arasında, "Bir Müslüman böyle pozlar verir mi?" tartışması başladı. İnsanlar Sıla Şahin'in fotoğraflarıyla ilgili gazetelere konuştu:

4
FOTOĞRAFLARI ÇOK GÜZEL

ŞARKICI BAHAR (22, Monrose'un solisti): "Ben Türkiye'nin ve Türklerin düşünüldüğünden daha çok dünyaya açık olduğuna ve bu konuda çok adımlar attığına inanıyorum."

5
BORAL FİYA (30, işkadını): "Bence hiçbir sorun yok. Ben belki erotik fotoğraflar çektirirdim. Ancak tamamen soyunmazdım."
6
SERKAN TÖREN (38, FDP milletvekili): "Ne yazık ki hâlâ bu konu tartışılıyor. Bunu çok ilginç bulmuyorum ve bence olağan bir durum."

MURAT TOPAL (36, Komedyen): "Fotoğraflar aslında çok güzel. Ancak Sıla'nın ailesine karşı sorumsuzca davrandığını düşünüyorum."

7
ÜNLÜ DEĞİL DİYE ROLÜ KAÇIRMIŞ

Playboy'a soyunan Sıla Şahin'in 5 yıl önce Jan Jan adlı sinema filmindeki başrolü 'yeterince ünlü olmadığı' için kaçırdığı ortaya çıktı. Filmin yönetmeni Aydın Sayman, başrolü Selen Seyven'e verince Şahin, "Söz veriyorum, bir gün Selen'den daha ünlü olacağım" diyerek tepki göstermiş...

8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Playboy'a Soyunan Türk Kızına Annesi Küstü - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement