Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı - Son Dakika

Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı

Koronavirüs nedeni ile evde kalan 31 yaşındaki Hırvat model Ava Karabatic yaptığı paylaşımda, evde kaldığı süre zarfında çıplak fotoğraf ve video çektiğini ve çektiği fotoğraf ve videoları tanesi 41 sterline isteyene satacağını söyledi.

1
Instagram'da yaklaşık 107 bin takipçisi olan ve sürekli cesur paylaşımlar yapan Ava, neredeyse her halini hayranlarıyla paylaşıyor.
2
Karantinada evde kaldığı süre içinde cesur paylaşımlarını çoğaltan modelden takipçilerini hayeret düşerecek bir teklif geldi.

3
Hırvat model, yatakta yuvarlanırken, sürekli çıplak uyuduğunu ve uyurken çekilmiş fotolarını isndtagramda paylaşmak istediğini söyledi.
4
Ama model, Instagram'ın görüntüleri hemen kaldıracağı korkusu ile paylaşmadığını söyledi.

5
Ava, hayranları arasında bu fotoğraf ve videolarını isteyen olursa, para karşılığında satacağını söyledi.
6
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Camiler ibadete açılıyor! İşte İstanbul, Ankara ve İzmir'de cuma namazı kılınabilecek camiler Canlı yayında göğüsleri görünen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek yaptım Kimyasal cilt temizleme losyonunu kullananların yüzleri yandı! Hemşire korkunç fotoğrafları bir bir paylaştı Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry karnı burnunda mayo giyip denize koştu Salgın başlayınca kendisini haremiyle lüks otele kapatan Tayland Kralı cariyesiyle bisiklet keyfi yaptı