Playboy model karantina kurallarına isyan etti: Cinsel hayatım bitti - Son Dakika

Playboy model karantina kurallarına isyan etti: Cinsel hayatım bitti

25.03.2021 15:26

Sosyal medyada cüretkar pozların bir numaralı isimlerinden biri olarak gösterilen ve 2018 Dünya Kupası'nda dikkatleri üzerine çeken süper model Maria Liman'a karantina kuralları ağır geldi. Liman, geçtiğimiz aylarda karantinada kendisine eşlik edecek partner aradığını söylemişti.

1
Sosyal medyada cüretkar pozların bir numaralı isimlerinden biri olarak gösterilen ve 2018 Dünya Kupası'nda dikkatleri üzerine çeken süper model Maria Liman'a karantina kuralları ağır geldi.
2
İngiliz The Sun Gazetesi'ne konuşan Liman, yaklaşık bir yıl önce partneri olacak bir kişi ile Instagram'da tanıştı. Fakat güzel model pandemi kısıtlamaları nedeniyle bu kişiyle buluşamadığını ve yaklaşık bir yıldır hiç kimse ile görüşemediği için cinsel hayatının bittiğini söyledi.
3
Cinsel hayatının yanı sıra artık mağazalara gidip alışveriş yapamadığı için nerdeyse topuklu ayakkabı ile yürümeyi unuttuğunu söyledi.
4
Sıkı bir Chealse taraftarı olan ve 2019 yılında Londra'ya taşınan model, şehirde herkesin hastalandığını ve hayatın Londra'da çok sıkıcı olmaya başladığını belirtti.

5
Öte yandan güzel model, Instagram'da paylaştığı birçok fotoğrafının cinsellik kurallarını ihlal ettiği gerekçesi ile silindiğini söyledi.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Playboy model karantina kurallarına isyan etti: Cinsel hayatım bitti - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı