Son Dakika Haberleri: Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti

Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti

2 ay önce

Polonya asıllı Playboy modeli Ania Krosinska, yerel seçimlerde sağcı partiden aday olduğunu duyurdu.

1
Memleketi Polonya Gliwice'den Kanada'ya göç eden Playboy modeli Ania Krosinska'nın sektörü değişti ve siyasete atıldı.
2
Krosinka, yaklaşan yerel seçimlerde Humber River – Black Creek bölgesi için Kanada Halk Partisi'nden (PPC) aday olduğunu Twitter hesabından açıkladı.
3
Krosinka, üzerinde Kanada bayrağı bulunan bikinisiyle paylaştığı fotoğrafın altına, "Size Disney hikayeleri anlatmayan tek gerçek parti!" notunu düştü.
4
Krosinka, bir diğer paylaşımda motosikletin üzerinde poz verdi. Hatta önünde de seçim kampanyasında kullandığı poster yer alıyor.
5
35 yaşındaki Krosinska, verdiği röportajda, "Polonya'da Gliwice'de doğdum ve akıcı bir şekilde Lehçe konuşuyorum. Evet, ben bir modelim. Aynı zamanda anneyim ve aktivistim.  Polonya menşeimle gurur duyuyorum ve Polonya geleneklerini geliştiriyorum. Dedemler ve ailenin çoğu hala Polonya'da yaşıyor."
6
Göçmen kökenli Krosinska'nın, göçmen karşıtı tutumuyla bilinen aşırı sağcı PPC'den aday olması, ülke basınında çelişki unsuru olarak gösterildi.
7
2019 Kanada federal seçimlerinin, 43. Kanada Parlamentosu'na Avam Meclisinin üyelerini seçmek üzere 21 Ekim'de yapılması planlanıyor.

8
Krosinska ve kızı..
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 16.10.2019 03:28 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Rusya'da bir benzin istasyonu, bikinili müşterilerine ücretsiz yakıt vereceğini duyurunca ortalık karıştı! Canan Karatay zeytinyağını öve öve bitiremedi: Altından daha kıymetli, anne sütü gibi! ABD'li modelin başı çok büyük dertte! Fotoğrafını görünce sakın üzerine tıklamayın Ünlü oyuncu Scarlett Johansson'dan olay itiraf: Bir grup erkek tarafından cinselleştirildim! Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisine çıplak fotoğraf şoku! Topa tuttular