Podyumların Çirkin Ördek Yavruları - Son Dakika

Podyumların Çirkin Ördek Yavruları

10.10.2011 10:07

1
Ünlü mankenlerin birçoğu; okul yıllarında sınıf arkadaşlarının alay konusuymuş. İşte o isimler...
2
Cındy Crawford: Okulda ve mankenliğe başladığı yıllarda yaşıtı olan kızların alay konusuymuş!
3
Crawford, arkadaşlarının dudağının üzerindeki ben ve saçlarıyla dalga geçtiğini belirtiyor. Güzel manken, bu yüzden psikolojik tedavi bile görmüş!
4
Rosie Huntington Whiteley: Maxım dergisi tarafından 'Dünyanın En Seksi Kadını' seçilen Rosie Huntington Whiteley; ilk gençlik yıllarında fiziksel özelliklerinden çok çekmiş!
5
Whiteley, "Dudaklarımla ve göğüslerimle dalga geçmeyen çocuk yoktu" diyor.
6
Tyra Banks: Okul yıllarında erkeklerin kendisini hiç beğenmediğini ve kendisiyle dalga geçtiklerini söylüyor!
7
Banks, "Defalarca benim için 'Çirkin, meme dudaklı, ucube' dendiğini duydum! Bunları söyleyenlerden öcümü ünlü olduğumda aldım" diye konuşuyor.

8
Lındsey Wixson: Okulda en çok dalga geçilen öğrencilerden biriymiş!
9
Wixson, sınıf arkadaşlarının dudaklarından boyuna kadar her şeyine laf ettiklerini ve en çok ayrık dişleri yüzünden alay konusu olduğunu dile getiriyor.
10
Lily Cole: Podyumlarda olduğu kadar sinema dünyasında da başarılı olan Lily Cole, çocukluk yıllarında dünya çapında ünlü olmasında büyük etkisi olan kızıl saçlarından çok çekmiş!
11
Cole, farklı saç rengi yüzünden diğer çocukların kendisini aralarına almadığını söylüyor.

Son Dakika Podyumların Çirkin Ördek Yavruları - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı