Polis 1 Mayıs Öncesi TOMA Eğitimi Yaptı - Son Dakika

Polis 1 Mayıs Öncesi TOMA Eğitimi Yaptı

24.04.2014 19:14

1

Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs öncesi Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı (TOMA) kullanacak polisleri Kazlıçeşme Meydanı'nda eğitime aldı.

2
Sendikalar, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü Taksim Meydanı'nda kutlama kararı alırken, İstanbul Valiliği ise Taksim Meydanı'nda kutlamalara izin verilmeyeceğini belirtmişti.

3
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ise "Taksim'den ümidinizi kesin" diye açıklama yapmıştı.

4
Yapılan bu açıklamaların ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü de TOMA'ları yeni kullanacak polisleri 1 Mayıs öncesi eğitime aldı.

5
Polisler, belirlenen özel alanlarda telsizden verilen talimatlar doğrultusunda araçları nasıl kullanacaklarının tatbikatını yaptı. Polisler, alana yerleştirilen dubaları su, boyalı su ve köpüklü suyla devirmeye çalıştı.

Son Dakika Polis 1 Mayıs Öncesi TOMA Eğitimi Yaptı - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar